BİM Okul Öncesi 20 Ağustos Aktüel Ürünler Kataloğunu Duyurdu!

BİM Okul Öncesi 20 Ağustos Aktüel Ürünler Kataloğunu Duyurdu!

BİM, aktüel ürünler kataloğu 20 Ağustos'ta öğrenciler için duyuruldu. Önümüzdeki günlerde öğrenciler çeşitli kalem, silgi, defter ve daha pek çok ihtiyacını marketten karşılayacak. Peki aktüel katalogda neler yer alıyor? İşte BİM'in en güncel kampanyaları ve ürünlerine ilişkin bilgiler...

BİM aktüel ürünler kataloğunda okula başlayacak gençlerin ihtiyacı olacak pek çok ürün bulunuyor. Kalemden deftere ve hatta ilkokul öğrencileri için önemli olan mataralar, beslenme kabı ve çok daha fazlası BİM'in 20 Ağustos'taki aktüel kataloğunda yerini aldı.

BİM 20 Ağustos Katalogda Neler Var?

BİM, 20 Ağustos'ta aktüel ürünler kataloğuyla dikkat çekiyor. Katalogda ne var merak edildi. Öğrencileri baz alarak bir katalog oluşturan market, çeşitli kalem ve silgilerin yanı sıra pek çok ürünü de dahil etti. Üstelik bu ürünler listesi öğrencilerin okul boyunca ihtiyaç duyacağı şekilde hazırlandı.

Yüz Yüze Eğitim Ürünleri Satışta

MEB'den gelen açıklamada yüz yüze eğitim yapılacağı açıklanmıştı. Bu nedenle pek çok öğrenci ve velileri hazırlıklar için harekete geçti. Özellikle de ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerinin aktüel ürünlerdeki öğrenci malzemelerini araştırdığı biliniyor. Üniversitelerin de açılacak olması öğrencileri iyice hareketlendirdi. 1,5 senedir okul yüzü görmeyen gençlerin bu sefer herhangi bir sorun yaşamadan yüz yüze eğitime başlaması bekleniyor. BİM, 20 Ağustos'taki kataloğuyla öğrencilere satış yapacak.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.