Oktay Kaynarca O Beldede Mahsur Kaldı! Oktay Kaynarca Yardım İstedi suyumuz yok elektirik yok..

Oktay Kaynarca O Beldede Mahsur Kaldı! Oktay Kaynarca Yardım İstedi suyumuz yok elektirik yok..

Oktay Kaynarca'nın kaldığı yer olan Sinop Ayancık, her türlü ulaşıma kapalı hale geldi. Bunun yanı sıra ünlü oyuncunun su ve şarj sıkıntısı yaşadığı öğrenildi. Ayancık'ta yaşayan pek çok kişi bu sorunu yaşadı. Oktay Kaynarca, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda destek istedi ve durumun ne kadar kötü olduğunu aktardı.

Oktay Kaynarca, Sinop'un Ayancık ilçesinde mahsur kaldıklarını aktardı. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda yolların kapandığını ve hiçbir şekilde ulaşımın sağlanmadığı belirtildi. Ayrıca şarj ve su sıkıntısı yaşandığını aktararak destek istedi. Oktay Kaynarca'nın bu paylaşımı kısa süre içerisinde yayıldı. Sel felaketinden sonra iyice zor bir duruma düşen Sinop'ta Ayancık ilçesi de bu zararı en çok gören ilçeler arasında.

Oktay Kaynarca Destek Bekledi

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda destek isteyen ünlü oyuncu, yolların kapalı olmasının yanı sıra en büyük sorunun da su eksikliği olduğunu gözler önüne serdi. Meteoroloji Genel Müdürlüğü, aşırı yağmur yağışlarına karşı vatandaşı uyarmıştı. Ancak her ne kadar uyarı yapılsa da bazı evlerin temeli sağlam olmadığından su basma riskiyle karşı karşıya kaldı. Sadece dışarıda değil aynı zamanda içeride de sıkıntılar yaşandı.

Oktay Kaynarca Kurtuldu mu?

Ünlü oyuncu Oktay Kaynarca, yapılan yol çalışmalarının ardından sabah saatlerinde yola çıkabilecek duruma geldi. EDHO dizisinin başroldeki ismi, artık yol ile ilgili bir sıkıntı yaşamayacak. Öte yandan susuz ve şarjsız kalacak olmaları ve gece bitmeden şarjlarının bitecek olması da önemli bir detaydı.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.