60 Ay Vade ile Verilecek! Devletten Seçim Sonrası 240 Bin TL Ödeme Mesajı!

60 Ay Vade ile Verilecek! Devletten Seçim Sonrası 240 Bin TL Ödeme Mesajı!

60 ay vade ile 240 bin TL ödeme için Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklama yaptı mı? Meclis'in çoğunluğunu eline alan hükümetten yeni kredi kampanyası bekleniyordu. Halkbank'tan çekeceğiniz kredide faiz oranları ve başvuru şartları belli oldu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başında olduğu AK Parti'nin son seçimlerde Meclis çoğunluğunu eline aldığı görüldü. Bununla birlikte Halkbank aracılığıyla verilecek uygun faizli ve yüksek miktardaki krediler de netleşti. İkinci tur seçimleri olmadan düşük faizli kredi çekmek ve bunu 60 ay vadede ödemek isterseniz işte şartlar...

240 Bin TL Kredi Veriliyor

Girişimcilerin daima yanında olan devlet, önemli bir kampanya duyurusunda bulunmuştu. Halkbank aracılığı ile verilen bu krediden yararlanmak isterseniz belirli şartları karşılamalısınız. Tekno Girişimci Destek Kredisi'nde aranan şartlar ve kimlerin yararlanabileceği aşağıdaki gibidir:

"Bilişim ve Yazılım sektöründe faaliyet gösteren veya bu sektörde faaliyet göstermek üzere kurulan firmalar,
TÜBİTAK, KOSGEB veya Bakanlık gibi kamu kurum ve kuruluşlarının teknoloji odaklı hibe/destek programlarından yararlanmaya hak kazanmış girişimciler veya
Teknoloji Geliştirme Bölgeleri’nde (Teknokent/Teknopark vb.) faaliyet gösteren girişimciler."

6 Ay Anapara Ödemesiz Kredi!

Tekno Girişimci Destek kredisi ile birlikte 6 ay anapara ödemesiz şekilde kredi fırsatını değerlendirebilirsiniz. Bununla birlikte kredinin üst limiti 500 bin TL olarak belirlendi. Çeşitli hibe ve teşvik ödemeleri de alma imkanınız bulunuyor. Ancak hibeler KOSGEB aracılığıyla verilmektedir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.