Akaryakıt Deponuzu Fulleyin! Bu Gece 00.00'dan İtibaren Hem Benzin Hem Motorine Zam Geliyor!

Akaryakıt Deponuzu Fulleyin! Bu Gece 00.00'dan İtibaren Hem Benzin Hem Motorine Zam Geliyor!

Akaryakıta yeni bir zam daha geldi. Hem benzin hem de motorin fiyatı artıyor. Deponuzu hemen fulleyin çünkü bu fiyatları bir daha bulamayabilirsiniz. 8 Mayıs akaryakıt fiyat listesi yayınlandı.

Akaryakıt fiyatlarına yeni bir zam geleceği belirtildi. Yapılan duyuru sonrasında zammın miktarı da ortaya çıktı. Benzin ve motorinde önemli bir gelişme yaşanacak. Öyle ki eğer akaryakıt satın alacaksanız bu gece sonrasından önce davranmak isteyebilirsiniz.

Benzin ve Motorin Pahalandı

Yapılan akaryakıt zammıyla birlikte hem benzin hem de motorinde fiyatlar artıyor. Bu da akaryakıtın git gide arttığını göstermekte. Bundan birkaç yıl öncesine kıyasla arada dağlar kadar fark var. Brent varil petrol fiyatındaki yüksek artış, bu duruma neden oldu. Peki güncel olarak kaç TL zam yapılacak?

Benzin 43 Motorine 66 Kuruş Zam!

Benzin 43 kuruş zamlanacakken motorin ise 66 kuruş zamlanacak. Bu gelişmeden sonra akaryakıtta ciddi oranda bir artış daha yaşanabilir. Çünkü piyasalarda ciddi bir yükseliş söz konusu. Deposunu fulleyecekler bu gelişmeye dikkat etmeli.

Güncel Akaryakıt Fiyatları 8 Mayıs 2023

İstanbul'da benzin 19,24 TL iken motorin ise 17,91 TL'den satışa sunuluyor.
Ankara'da benzin 19,65 TL iken motorin ise 18,31 TL olarak kayıtlara geçti.
İzmir'de ise benzin 19,63 TL ve motorin ise 18,39 TL'ye satılmaktadır. Litrelik fiyatlar bu şekildedir.
Güncel akaryakıt fiyat listesi düzenli olarak değişeceği için, resmi kaynaklardan detaylı ve anlık fiyat bilgisi alabilirsiniz.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.