Alparslan Büyük Selçuklu Dizisi Yeni Bölümü Neden Yayınlanmadı? TRT 1 Dizileri Neden Yayınlanmıyor ?

Alparslan Büyük Selçuklu Dizisi Yeni Bölümü Neden Yayınlanmadı? TRT 1 Dizileri Neden Yayınlanmıyor ?

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Alparslan: Büyük Selçuklu dizisinin bu akşam yeni bölümüyle ekranlara gelmesi beklenirken, dizinin tekrar bölümüyle yayınlanması seyircilerin bazı sorularına yol açtı. Alparslan: Büyük Selçuklu dizisi neden yayınlanmadı ?

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Alparslan: Büyük Selçuklu dizisi bu akşam yeni bölümüyle beklenirken, dizinin tekrar bölümüyle yayınlanması seyircilerin kafasında soru işareti oluşturdu. Alparslan: Büyük Selçuklu dizisinin hayranları dizilerinin merakla yeni bölümlerinin neden yayınlanmadığını araştırmaya başladılar.

Alparslan: Büyük Selçuklu dizisi neden yayınlanmadı ?

Alparslan: Büyük Selçuklu dizisinin yeni bölümü yerine tekrar bölümünün yayınlanacağı kanalın yayın akışı listesinde belliydi. Bu yüzden dizinin yeni bölümünün iptal edilme gibi bir durumu yok. Çünkü Alparslan: Büyük Selçuklu dizisi yayın akışında da belirtildiği gibi tekrar bölümüyle izleyicilerle buluşacaktı. Dizinin yeni bölümün yayınlanmama nedenine de ülkemizde yaşadığımız üzücü olaylar olarak bakılıyor.

Alparslan:Büyük Selçuklu dizisinin yeni bölümü ne zaman yayınlanacak ?

Alparslan: Büyük Selçuklu dizisi için bu gün diye belirtilecek bir gün yok. Çünkü TRT 1 ekranlarının yayın akışıyla ilgili bunun gibi bir bilgi yok. Dizinin çekimlerinin devam edip, etmediği konusunda da net bir bilgi bulunmuyor. Bu yüzden dizinin yayınlanıp, yayınlanmayacağı kanal ya da dizinin resmi hesaplarından paylaşılacak bilgilendirmeyle belli olur.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.