Borcunuzu Kapatmanın Tam Sırası! QNB Finansbank'tan Borcu Olana Düşük Faizli Kredi Müjdesi!

Borcunuzu Kapatmanın Tam Sırası! QNB Finansbank'tan Borcu Olana Düşük Faizli Kredi Müjdesi!

QNB Finansbank, borcu olanlar için yeni bir kredi seçeneği sunuyor. Faiz oranı düşük kredi paketi ile borçlarınızı kapatmanın tam da sırası. Kaç bin TL kredi verileceği ve faiz oranının yüzde kaç olduğu yazımızda.

Borcu olan ve ödemekte zorluk çekenler için kredi kampanyası başlatıldı. QNB Finansbank, uygun kredi faizleri üzerinden ve vade seçeneğiyle karşımıza çıkıyor. Bankanın bu kampanyasına katılım sağlamak için şartlar ve sunulan avantajlar ortaya çıktı.

50 Bin TL Borç Kapatma Kredisi!

Bankanın 50 bin TL'lik borç kapatma kredisine 1,44 faiz oranı ile geri ödeme planı oluşturduğu belirtiliyor. Yeni müşterilerin bu faiz oranı üzerinden kredi çekebileceği aktarıldı. Eğer 50 bin TL krediyi 12 ay vade ile ödeyecekseniz, aylık 4.670,10 TL taksitlerle kredi borcunuzu kapatabilirsiniz. Toplam geri ödeme tutarı da 56.041,21 TL olacaktır.

Krediye Nasıl Başvurulur

Borç kapatma kredisi başvuru işlemleri ön onay olarak QNB Finansbank'ın resmi internet sitesi üzerinden gerçekleşmektedir. Ön onay aldıktan sonra ise size en yakın QNB şubesine giderek işlem sağlayabilirsiniz.

Kredi Başvurusu İçin Gerekli Belgeler

Bankanın resmi internet sitesinde yer alan yazıya göre kredi başvurusu için aşağıdaki belgeler gereklidir.

  • Kimlik belgeniz (Nüfus cüzdanı veya noter tasdikli sureti)
  • Adres Kayıt Sistemi’nde adres bilginizin güncel olmaması halinde; son 3 ay içinde düzenlenmiş sabit telefon, elektrik, doğalgaz, su veya cep telefonu faturalarınızdan herhangi biri
  • Gelir belgeniz (Gelir belgesiz ön onay alınamaması durumunda)

Borç Kapatma Kredisi Nedir

QNB Finansbank borç kapatma kredisi, kişinin ödemekte zorlandığı veya yüksek faiz ödemek zorunda kaldığı mevcut borçlarını ödemek için alabileceği bir tür kredidir. Bu kredi türü, farklı borçları tek bir kredi altında birleştirerek daha düşük bir faiz oranı ile ödeme yapmayı amaçlar.

Borç kapatma kredisi, özellikle kredi kartı borçları gibi yüksek faizli borçlar için tercih edilir. Bu kredi türü sayesinde, borçlu tek bir ödeme yaparak farklı borçlarını kapatır ve daha düşük bir faiz oranı ile ödeme yapar. Ayrıca, borç kapatma kredisi ile kişi ödeme planını daha kolay yönetebilir ve borçlarından kurtulmak için daha hızlı bir yol alabilir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.