Dört Sigara Grubu Birden Zam Yaptı! Marlboro Touch, Parliament, Muratti, Lark, Chesterfield, L&M Paket Fiyatları Değişti...

Dört Sigara Grubu Birden Zam Yaptı! Marlboro Touch, Parliament, Muratti, Lark, Chesterfield, L&M Paket Fiyatları Değişti...

Türkiye Tekel Bayileri Platformu Başkanı Özgür Aybaş'ın son dakika açıklamasına göre, sigara fiyatlarına yeni bir zam daha geliyor. 19 Nisan 2023 tarihinde yürürlüğe girecek olan zam oranı ise 8 TL olarak belirlendi.

Sigara tiryakileri için kötü haber geldi. Son dönemde sürekli olarak zamlanan sigara fiyatlarına bir yenisi daha eklendi. Türkiye Tekel Bayileri Platformu Başkanı Özgür Aybaş, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, sigara fiyatlarına 19 Nisan 2023 tarihinde 8 TL'lik bir zam yapılacağını duyurdu.

Özgür Aybaş, artan enflasyon nedeniyle alkollü içeceklere ve sigara fiyatlarına yeniden zam yapılması gerektiğini ifade etti. Yılbaşında yapılan 4 TL'lik zammın ardından sigara fiyatlarına yüksek oranda bir zam daha geleceği bekleniyor.

Marlboro Touch, Parliament, Muratti, Lark, Chesterfield ve L&M gibi markaların da fiyatları bu zamdan etkilenecek. Sigara tiryakileri, sürekli olarak artan sigara fiyatlarına tepkilerini dile getirirken, yeni zam haberi ile birlikte tepkilerin daha da artması bekleniyor.

2023 NİSAN GÜNCEL SİGARA FİYATLARI!

Uzun Parliament fiyatı: 37 TL
Kısa Parliament fiyatı: 37 TL
Marlboro White fiyatı: 35 TL
Marlboro Touch Blue fiyatı: 35 TL
Marlboro Edge Sky fiyatı: 35 TL
Marlboro Edge fiyatı: 34 TL
Parliment Aqua Blue Slims fiyatı: 38 TL
Davidoff C Line Blue fiyatı: 33 TL
Winston fiyatı: 34 TL
Winston Selender fiyatı: 33 TL
Parliament fiyatı: 37 TL
Kent fiyatı: 33 TL
Marlboro Edge Blue fiyatı: 34 TL
Camel Yellow Tütün 100 gr 55 TL
Marlbora paket fiyatı: 36 TL
Parliament Midnight Blue fiyatı: 36 TL

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.