Emekli Maaşını PTT'den Alanlara 50 bin TL Kredi! PTT 36 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Veriyor!

Emekli Maaşını PTT'den Alanlara 50 bin TL Kredi! PTT 36 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Veriyor!

PTT, emekli maaşı alan müşterilerine 50 bin TL'den 300 bin TL'ye kadar kredi veriyor. 36 ay vadeli kredi fırsatını değerlendirmek için başvurular açıldı. PTT ve Aktifbank emekli ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?

PTT Bank aracılığı ile düşük faizli kredi fırsatları devam ediyor. Maaşınızı PTT üzerinden alıyorsanız sizler de bu fırsatı değerlendirebilirsiniz. Pek çok alanda hizmet veren PTT, özellikle de söz konusu destek ödemeleri ve kredi işlemleri konusunda önemli bir adıma imzasını attı.

36 Ay Vadeli Kredi Veriliyor

Emekli vatandaşlar, maaşlarını buradan almaları halinde başvuru yaparak 36 ay vadeli kredilerine ulaşabilir. Tüm bunlarla birlikte daha fazla imkandan yararlanmak için ise PTT ile görüşme sağlayabilir. Genel olarak kredi işlemlerinde Aktifbank'tan da faydalanabildiğinizi hatırlayalım.

Aktifbank ile Anlaşmalı Kredi

İhtiyaç kredisi kapsamında PTT Bank'ın Aktifbank ile anlaşmalı olduğu biliniyor. Bu sayede kredi işlemlerinde n-Kolay'ı da kullanabileceğiniz aktarıldı. Başvuru yaptıktan kısa bir süre krediniz hesabınızda olacak. Daha fazla detay için Aktifbank resmi internet sitesi veya PTT'yi ziyaret edebilirsiniz.

300 bin TL'ye Varan Kredi!

Emekli maaşı alanlar için 300 bin TL'ye varan kredi hizmetleri sizi beklemekte. 50 bin TL'lik kredi işlemi için de vade sayısı değişkenlik gösterebilir. Dolayısıyla, eğer nakit sıkışıklığınızı kredi ile çözmeye karar verdiyseniz bu işlemleri yaparak bir an önce kredinizi çekebilirsiniz.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.