Erdoğan Duyurdu: Bekarlara Faizsiz Kredi Müjdesi! 24 Ay Geri Ödemesiz 150 Bin TL Kredi için Aylık 3125 TL Ödeyeceksiniz

Erdoğan Duyurdu: Bekarlara Faizsiz Kredi Müjdesi! 24 Ay Geri Ödemesiz 150 Bin TL Kredi için Aylık 3125 TL Ödeyeceksiniz

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın duyurusuyla bekarlar için kredi verileceği öğrenildi. 24 ay geri ödemesiz avantajıyla 150 bin TL kredi verilecek. Üstelik aylık taksit 3125 TL olacak.

Evlilik için adım atmak isteyenler adına önemli bilgiler paylaşılıyor. 24 ay geri ödemesiz şekilde 150 bin TL kredi verileceği duyuruldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, yapmış olduğu açıklama sonrasında önemli detaylara yer verdi. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan Duyurdu!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, evlilik kredisi için  "Yeni evlilikleri teşvik etmek üzere, Aile ve Gençlik Bankası üzerinden yeni evlenen çiftlere iki yılı geri ödemesiz 48 ay vadeli 150 bin lira faizsiz evlilik kredisi vereceğiz. Ayrıca, Aile ve Gençlik Bankasının faaliyetleri arasında, çocukların eğitimi başta olmak üzere aile kurumunu koruyan ve güçlendiren çeşitli hizmetler de desteklenebilecektir"  dedi.

Maliyeti Devlet Karşılıyor

Faizsiz evlilik kredisinin maliyetinin devlet tarafından karşılanacağı öğrenildi. Son zamanlarda keşfedilen doğalgaz ve petrol rezervleri üzerinden faizin karşılanması nedeniyle vatandaş rahat bir nefes alacak. Evlilik hazırlığı yapanlar bu kredi paketini değerlendirmek istiyor.

Aylık 3125 TL Ödeme! 

Taksitlendirme işlemiyle birlikte 48 ay vadede 3125 TL'lik ödeme yapılacağı vurgulandı. Ek olarak 24 ay geri ödemesiz olması da ayrı bir avantaj gibi duruyor. Böylelikle vatandaşların daha rahat ödeme planları ile evlilik hazırlıklarını tamamlayacağı aktarıldı.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.