Erdoğan'dan 14 Milyon Emekliye Müjde Geldi! 14 Milyon Emekli Ödeme Yapılacak..

Erdoğan'dan 14 Milyon Emekliye Müjde Geldi! 14 Milyon Emekli Ödeme Yapılacak..

Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı. 14 milyon emekli, Ziraat Bankası, VakıfBank ve Halkbank aracılığıyla devlet destekli faiz oranlarından yararlanarak 100.000 TL'ye kadar kredi kullanabilecek ve ödemelerini kolaylaştıracak.

14 milyon emekli, Ziraat Bankası, VakıfBank ve Halkbank aracılığıyla devlet destekli faiz oranlarından yararlanarak 100.000 TL'ye kadar kredi kullanabilecek ve ödemelerini kolaylaştıracak.

14 milyon emeklinin heyecanla beklediği müjdeli haber sonunda geldi. Cumhurbaşkanı, emeklilere yönelik devlet destekli EK ödeme kampanyasını duyurdu. Bu kampanya sayesinde emekliler, Ziraat Bankası, VakıfBank ve Halkbank üzerinden avantajlı faiz oranlarıyla kredi kullanma imkanına sahip olacaklar.

Emekliler, ay sonuna kadar başvuru yaparak kredi ödemelerini gerçekleştirebilecekler. Kampanya kapsamında emekli maaşını bu bankalardan alanlar, 100.000 TL'ye kadar ve 24 ay vadeli ihtiyaç kredisi veya borç kapatma kredisi kullanabilecekler. Bu fırsat, emeklilere maddi rahatlama sağlayacak ve güncel borçlarını tek bir yerde ödeyebilme imkanı sunacak.

Devlet destekli faiz oranlarından yararlanarak kredi kullanacak olan emekliler, maaş müşterisi oldukları bankalardan kredi ödemesi alabilecekler. Örneğin, 100.000 TL kredi kullanacak bir emekli, diğer bankalardaki borçlarını kapatmaları halinde kalan tutarı alabilecek ve böylece tüm borçlarını tek bir ödeme planı altında toplayabilecekler. Ziraat Bankası, VakıfBank ve Halkbank, düşük faiz oranlarıyla bu kampanyada emeklilere destek sağlamayı hedefliyor.

Başvuru ve işlem süreci oldukça kolaydır. Ziraat Bankası, VakıfBank ve Halkbank, 14 milyon emeklinin başvurularını kabul ediyor ve banka şubelerinde işlem yapacak olan vatandaşlara destek ödemeleri veriyor. Ayrıca, emekli maaşı hesabı bu bankalarda bulunan vatandaşlar, internet bankacılığı aracılığıyla da başvuruda bulunabiliyorlar. İnternet üzerinden alınan kredilerde ise 50.000 TL'ye kadar ve 36 ay vadeli ödeme planı oluşturarak düşük faizli kredi imkanından faydalanma şansına sahipler.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.