İŞKUR 14 Bİn TL Maaşlı Hasta Bakıcı Arıyor! Sınav Şartı Olmadan Yüksek Maaşlı İş İmkanı!

İŞKUR 14 Bİn TL Maaşlı Hasta Bakıcı Arıyor! Sınav Şartı Olmadan Yüksek Maaşlı İş İmkanı!

İŞKUR'da 14 bin TL'ye varan maaşlarla hasta bakıcı aranmaktadır. Sınav şartı aranmadan başvurular açık bir şekilde duruyor. Yüksek maaşlı iş arayanlar için İŞKUR'dan iş ilanı duyurusu...

KPSS şartı olmadan hasta bakıcı olmak isterseniz İŞKUR'da güncel ilanlar açıldı. İş arayan ve aynı zamanda yüksek maaşlı olmasını isteyenler için önemli fırsatlar sunuldu. İŞKUR'un güncel iş ilanları arasında hasta bakıcılığı ve diğer kadrolar dikkat çekmekte. Hasta ve yaşlı bakım elemanı da aranmaktadır. Aynı zamanda teknisyen ve tekniker ihtiyacı da mevcut.

Hasta Bakımında Kaç Kişi İşe Alınacak?

İŞKUR hasta bakıcı ilanında bakım için 3 Hasta Bakımı Teknisyeni, 387 Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı, 13 Hasta ve Yaşlı Refakatçisi, 11 Evde Hasta Bakımı Sağlık Teknikeri ve 9 Yaşlı Bakımı Sağlık Teknikeri alınacaktır. Kadro ve kontenjan bilgisi bu şekildedir.

hastabakim.jpeg

İŞKUR Hasta Bakıcı Başvurusu

İŞKUR aracılığıyla hasta bakıcı başvurusu yapmak oldukça basittir. İstanbul, İzmir ve Ankara başta olmak üzere pek çok şehirde iş ilanı mevcut. Sizler de bu ilanlara başvuru yaparak ödemenizi alabilirsiniz. Güncel olarak merak edilen detayları paylaşmayı sürdürüyoruz.

Hasta Bakıcı Kaç TL Maaş Alıyor?

Hasta bakıcının alacağı maaş değişkenlik gösterebilir. Ancak ortalama olarak 13 - 14 bin TL maaş alabilmektedir. Çalıştığınız yere göre de maaşınızın artabileceği veya azalabileceğini hatırlatalım. İŞKUR'un resmi internet sitesine iş ilanı için giriş yapabilir ve bilgi alabilirsiniz. Aynı şekilde kayıtlı olarak sitede olursanız da internet üzerinden başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.