İşte Erdoğan'ın masasındaki son anket! Canlı Yayında Son Anketi Açıkladı

İşte Erdoğan'ın masasındaki son anket! Canlı Yayında Son Anketi Açıkladı

Türkiye'de 2023 cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimlerine artık günler kaldı. Başkan Erdoğan katıldığı canlı yayında anketlerdeki son durumu paylaştı.

Erdoğan, Tvnet'te canlı yayında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Başkan Erdoğan, anket sorusuna cevap verdi.

Başkan Erdoğan açıklamasında, "Hem Cumhurbaşkanlığı hem de meclis seçimlerinde tereddüde yer vermeyecek şekilde öndeyiz." ifadelerini kullandı.

Başkan Erdoğan açıklamasında şu ifadeleri kullandı;

MİLLETİMİZ HİZMET VE ESER SİYASETİNİN HAKEMLİĞİNİ 21 YILDIR ÇOK İYİ YAPTI


Tekniğine uygun yapılan her anket bizim önde olduğumuzu gösteriyor. Hem Cumhurbaşkanlığı hem de Meclis seçimlerinde tereddüde yer vermeyecek şekilde öndeyiz. Milletimiz hizmet ve eser siyasetinin hakemliğini 21 yıldır çok iyi yaptı, yine yapacaktır. Tabi biz kamuoyumuzu özellikle şöyle bir yokluyoruz. Yoklamamızı meydanlarda yapıyoruz. Meydanlar Cumhur İttifakı ve AK Parti'nin üstünlüğünü adeta haykırıyor. Erzurum'da 130 bin kişi Erzurum meydanındaydı. Yine Van'da 50 binin üzerinde kişi vardı.

BAY BAY KEMAL VE AVANESİ BİR KEZ DAHA ANLAYACAK

Masabaşı anketler ve sosyal medya kampanyalarıyla seçim kazanılmayacağını Bay bay Kemal ve avanesi bir kez daha anlayacak. Her işi yalan dolan olan ana muhalefetin anketlerinin yalan olduğunu 14 Mayıs'ta halkımız görecek. Bunlar 21 yıldır her seçim öncesi kendi masa başı anketlerinde hep birinci çıkıyorlar. Ama hiçbir seçim sonucu öyle olmadı.

CHP YALAN ANKETLERİN PARTİSİ

Biz kendi yaptırdığımız bilimsel anketlerin sonuçlarını bildiğimiz için bu yalanların hiçbirisini umursamadık. Milletimiz sandıkta Ak Parti ve şahsıma teveccühle zafer kazandırdı. AK Parti çünkü gönüllerin partisi. CHP ise yalan anketlerin, algıların partisi.

YAPAY SONUÇLARA KENDİLERİ DE İNANIYOR

Sosyal medyada bir video kaç kere izlendi diye mutlu oluyorlar. Gerçi orada da foyaları ortaya çıktı. Kurdukları düzen ortaya çıkınca o rakamların hepsi çöp oldu. Anket firmaları da para karşılığı bunlara mutlu olacakları sonuçlar veriyorlar. işin komik yanı sosyal medya anketlerinden yapay sonuçlara kendileri de inanıyor. Bu millet gerçek anket sonucunu 14 Mayıs'ta verecek

Bunların anlamadığı şu. Seçim sosyal medyada trol ordularıyla değil, sandıkta milletle kazanılır. Sandıkta yenileceklerini anladıklarında sosyal medya manipülasyonlarına sarıldılar. Ne yapıyorlar? Sandık güvenliğine gölge düşürmek için organizasyon kurmuşlar. Sosyal medyada 40 milyon kişiye ulaşan şebeke kurmuşlar. Bu da yalan. 40 milyon kişiye nasıl ulaşıyorsun? Anne kucağındaki bebeğe de ulaşmışlar. Hesabın fotoğrafına bakıyorsunuz, bir kadın görünüyor ama gerçekte erkek kullanıyor. Tam bir şebeke yani. Bu troll ordusu bay bay Kemal'e çalışıyor. Baya da para veriyor.

ŞEYTANIN BİLE AKLINA GELMEYECEK YÖNTEMLER

Depremzede gibi davranıp insanları kandıran binlerce tweet attılar. Adına 'köleleştirilmiş hesaplar' denilen hesapları devreye sokuyorlar. Gerçek insanların hesaplarını çalıyorlar. Bunlar aynı zamanda modern hırsız. Burada kendi propagandalarıyla ilgili paylaşımlar yapıp sahibi görmeden siliyorlar. Şeytanın bile aklına gelmeyecek yöntemleri görüyorsunuz. Bay bay Kemal bu işleri bırak, mücadeleni delikanlıca ver. Bizim muhalefete bu aklı dışardan veriyorlar. Suçüstü yakalanınca benim çalışma arkadaşlarıma kara çalıyorlar. Ellerine yüzlerine bulaştırdılar.

Siyaseti kirlettiği gibi sosyal medyayı da kirlettiler. Biz siyaseti sosyal medyada tıklanmak için yapmıyoruz, gönüllere girmek için yapıyoruz. Sosyal medyada elbette biz de varız ama bot partisi değiliz. Yaptıklarımızı ve yapacaklarımızı paylaştığımız bir mecra olarak kullanıyoruz

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum