Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, Huzurevinde Bir Babalar Günü Kutlaması Yaptı

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, Huzurevinde Bir Babalar Günü Kutlaması Yaptı

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, Babalar Günü'nü kutlama etkinliği kapsamında Gönül Köşkü Huzurevi sakinleriyle bir araya gelerek onları sevindirdi. Altınok, yaşlılarla birlikte pasta keserek onlara hediyeler takdim etti.

Babalar Günü kutlama etkinliğinde konuşan Başkan Altınok, "Kıymetli babalarımızın ve annelerimizin ellerinden öpüyorum. Bugün devletimiz bu hâle geldiyse sizlerin emekleri ve gayretleri büyüktür. Alınlarınızdaki her bir kırışıklık, ülkemizi ilmik ilmik, nakış nakış dantel gibi ördüğünüz hizmetlerinizin karşılığıdır. Her bir babamızın Babalar Günü'nü kutluyorum." şeklinde duygusal bir konuşma gerçekleştirdi.

Huzurevi sakinlerinin ellerini öperek çeşitli hediyeler veren Başkan Turgut Altınok, aynı zamanda kutlama programına katılan Türkiye Güçsüzler ve Kimsesizlere Yardım Vakfı Genel Başkanı Gülgen Dural'a da teşekkürlerini iletti. Dural'ın huzurevine sağladığı katkıları vurgulayan Altınok, bu güzel etkinliğin gerçekleşmesindeki desteklerinden dolayı kendisine minnettar olduklarını ifade etti.

Yaşlılar, Başkan Altınok'un sıcak ziyareti ve Babalar Günü kutlamasıyla büyük bir mutluluk yaşadı. Etkinlikte bir araya gelen yaşlılar, gülümseyerek ve duygulu anlar yaşayarak bu özel günü kutladılar. Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok'un sevgi ve saygı dolu jestleri, huzurevi sakinlerine unutulmaz bir gün yaşattı.

Bu anlamlı etkinlik, yaşlılara verilen değerin ve onların toplumun önemli bir parçası olduğunun bir göstergesi olarak dikkat çekti. Keçiören Belediyesi'nin sosyal sorumluluk projeleri arasında yer alan bu kutlama etkinliği, yaşlılara yönelik sevgi ve saygının vurgulandığı anlamlı bir buluşma oldu. Babalar Günü'nü huzurevi sakinleriyle birlikte kutlayan Başkan Turgut Altınok, yaşlılara verilen önemin altını çizdi ve onları sevindirerek mutlu bir gün geçirmelerini sağladı.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.