MHP'li Semih Yalçın'dan O İsme Sert Tepki! "Sicilli MHP düşmanı..."

MHP'li Semih Yalçın'dan O İsme Sert Tepki! "Sicilli MHP düşmanı..."

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı, İstanbul Milletvekili Edip Semih Yalçın'ın Sözcü Gazetesi Yazarı Rahmi Turan'ın bugünkü köşe yazısına cevabı zehir zemberek oldu

Sözcü Gazetesi yazarı Rahmi Turan'ın 'Milletçe uyumak ya da uyumamak' başlıklı bugünkü köşe yazısına cevap gecikmedi

Turan, bugünkü köşe yazısında "Şeriat yanlısı HÜDA PAR iktidarın ortağı oldu. Parti programında resmen gericilik, şeriatçılık var. Ayrıca Türk Bayrağı ve Türkiye karşıtılar. Cumhur İttifakı böyle bir partiyi nasıl bünyesine aldı? Milliyetçi, ülkücü ve Türkçü olduğunu iddia eden MHP buna nasıl tahammül ediyor anlamak zor" ifadelerini kullanmıştı.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı, İstanbul Milletvekili Edip Semih Yalçın sosyal medya hesabı üzerinden Rahmi Turan'a şu cümlelerle cevap verdi: "Sayın Genel Başkanımızın Hür Dava Partisi hususunda gerekli açıklamayı yapmış olmasına rağmen; yaşlı çakal Rahmi Turan, kuyruklu yalanlarla dolu bugünkü köşe yazısında, “…millet MHP’ye niye oy versin.” diye iki ayağını dikerek avazını yükseltmiş…..Sanki MHP 54 yıllık bir siyasi hareket değilmiş, MHP’liler ülke yönetiminde söz sahibi olmamışlar gibi iftiralar dizmiştir.R. Turan denen densiz ve tokmak kafalı bunak gazeteci; MHP’ye haksız suçlamalar içeren yazısını yazarak nasıl bir iğrenç haletiruhiye içinde bulunduğunu, nasıl sicilli bir MHP düşmanı olduğunu; Ülkücülere hınç, komünistlere sempati duyduğunu manidar surette kanıtlamıştır.R. Turan isimli kendini bilmez densizin, MHP liderinin ülkesi için çırpınmasını tek taraflı ve kendi penceresinden değerlendirilmesi, yanlış ve maksatlıdır. Yaşlı ve bunamış gazetecinin bugünkü satırlarından; sergilenmiş bir kin, düşmanlık, garez ve nefret hisleri taşmaktadır.Daha öncede ifade ettiğim gibi; Rahmi Turan örneğinde görülmektedir ki MHP düşmanı yazarların alayında ahlaksızlık edepsizlik ve çirkeflik kabuk bağlamıştır.Çalıştığı gazetelere çıplak kadın resimleriyle tiraj yaptırmakla ünlü “sicilli hayasız” Rahmi Turan’ın, MHP’ye saldırarak elde edeceği hiçbir şey yoktur" 

 

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.