Müge Anlı Canlı Yayında Katili Böyle Yakaladı! Müge Anlı İle Tatlı Sert Türkiye'yi Ayağa Kaldırdı.

Müge Anlı Canlı Yayında Katili Böyle Yakaladı! Müge Anlı İle Tatlı Sert Türkiye'yi Ayağa Kaldırdı.

Ünlü araştırmacı gazeteci Müge Anlı, canlı yayında dehşet verici bir cinayet itirafı aldı. Kayıp olan Sevgi Demirci ve çocuklarının son görüldüğü adresi tespit eden Anlı, yapılan kazı çalışmaları sırasında cesetlere ulaşıldığını duyurdu. İtirafta bulunan şüphelinin kuzeni olan Ö.Y., canlı yayında, "Ü.Y. beni, 'Seni de onları gömdüğüm gibi gömerim' diye tehdit etti. Beni yakmaya çalıştı" dedi.

Üç çocuk annesi olan 38 yaşındaki Sevgi Demirci, çocukları Eren Polat (20) ve Rümeysa Polat (13) ile birlikte 25 Ocak 2021 tarihinde İstanbul'da kaybolmuştu. Sevgi Demirci ve çocukları, kayboldukları tarihten bu yana hiçbir şekilde haber alınamamıştı. Olayın ardından ailesi, Müge Anlı'ya başvurarak yardım istedi ve araştırmalar hızla ilerledi. Anlı, kayıp olan 3 kişiyi araştırırken, başka iki kişinin daha kayıp olduğu bilgisine ulaştı. Sevgi Demirci'nin ilişkisi olduğu iddia edilen eski eşinin amcasının oğlu E.P.'nin 2018 yılında İstanbul'da, eski eşi M.P.'nin ise 2018-2019 yılları arasında kaybolduğu ortaya çıktı. İki kuzenin de kaybolduğu vakalarda Ü.Y.'nin şüpheli olduğu belirlendi.

Müge Anlı, canlı yayında kayıp Sevgi Demirci ve çocuklarının kayboldukları yerin Ü.Y.'ye ait olduğunu tespit etti. Ardından itirafçı olan Ö.Y.'yi canlı yayına konuk etti. İstanbul Emniyeti, Asayiş Şube Müdürlüğüne Bağlı Kayıp Şahıslar Büro Amirliği ekipleri de Anlı'nın belirlediği adreste arama çalışmalarına başladı. Canlı yayın sırasında yapılan kazı çalışmalarında ilk olarak bir kafatası bulundu.

Müge Anlı, cesede ulaşıldığını duyururken itirafçı kuzen Ö.Y. de ürkütücü iddialarda bulundu. Ö.Y., "Sevgi Demirci ve iki çocuğuyla birlikte, Ü.Y.'nin evinde Silivri'de bir hafta sonu geçirdik. Sonra birlikte döndük. Arabaya sığmadığımız için sadece E.kalmıştı. Ü.Y., E.'yi alıp getirecekti. Ancak o günden sonra hiçbir şekilde kendilerinden haber alamadım" şeklinde konuştu. Ö.Y., ayrıca kuzeni Ü.Y. ile para nedeniyle tartıştıklarını ve Ü.Y.'nin kendisine "Seni de onlar gibi gömerim" şeklinde tehditlerde bulunduğunu ifade etti. Ertesi sabah Ü.Y. tarafından, gece ne konuşulduğunu sorduğunda ise hiçbir şey anlatmadığını söylediğini belirtti. Ö.Y., Ü.Y.'nin kendisini korkuttuğunu ve kaçtığını dile getirdi. Ö.Y. ayrıca, şu an kazı yapılan alanda kayıp olan E.'yi, yasaklı madde ekmek amacıyla kazdığını söyledi.

Canlı yayında olanlarla birlikte kayıp Sevgi Demirci'nin kızı Zeynep Polat da katıldı ve Ü.Y.'nin 2018 yılında kaybolan E.P.'nin ölümünden sorumlu olduğunu ve onu Silivri'ye gömdüğünü söyledi. Zeynep, Ü.Y.'nin ara sıra mezarı suladığını ifade etti.

Bu gelişmeler üzerine araştırmacı gazeteci Müge Anlı, canlı yayında bir cinayet itirafı aldı ve kayıp olan Sevgi Demirci ve çocuklarının cesetlerine ulaşıldığını duyurdu. İstanbul Emniyeti'nin başlattığı arama çalışmaları sonucunda, Ü.Y.'nin evinin bulunduğu yerde yapılan kazılarda cesetlere ulaşıldı. Yaşanan bu olaylar, kayıp olan Sevgi Demirci ve çocuklarının aileleri için büyük bir acı ve şok yaratırken, adli makamların da olayın aydınlatılması için gerekli adımları atması bekleniyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.