Ondokuz Mayıs Üniversitesi 500 sözleşmeli personel alımı Yapılacak..

Ondokuz Mayıs Üniversitesi 500 sözleşmeli personel alımı Yapılacak..

Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ), KPSS sıralamasına göre yazılı ve sözlü sınav olmaksızın 500 sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu. Başvurular 16 Mayıs 2023 tarihinde başlayacak.

OMÜ Rektörü Prof. Dr. Yavuz Ünal, üniversitenin kadrosunu güçlendirerek uluslararası rekabette ülkemizin gücüne güç katmayı hedeflediklerini belirtti. OMÜ'nün yeni alımlarla daha da güçleneceğini ve ülkemizin prestijine katkı sağlamaya devam edeceğini vurguladı.

Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ), 500 sözleşmeli personel alımı için adımını attı. KPSS sıralamasına göre yapılacak alımda, yazılı ve sözlü sınav uygulanmayacak. Bu sayede, adayların sıralamalarına göre doğrudan değerlendirilerek alımlar gerçekleştirilecek.

Başvuruların 16 Mayıs 2023 tarihinde başlayacağı duyuruldu. OMÜ, nitelikli personel ile kadrosunu güçlendirerek eğitim ve araştırma alanında uluslararası alanda daha da öne çıkmayı hedefliyor. OMÜ Rektörü Prof. Dr. Yavuz Ünal, üniversitenin yenilenen kadrosuyla ülkemizin gücüne güç katacağını ifade etti.

Sözleşmeli personel alımıyla birlikte OMÜ, akademik ve idari alanda uzmanlaşmış, yenilikçi ve donanımlı kadrosuyla eğitim kalitesini artırmaya devam edecek. OMÜ'nün ilanı, aranan nitelikler ve başvuru süreci hakkında detaylı bilgilerin yer aldığı resmi duyurunun yayınlanmasıyla adaylar başvurularını gerçekleştirebilecekler.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.