PTT ve Aktifbank TC Kimliğiyle Gelene Kredi Veriyor! PTT SMS Kredi Başvuru ve Şartlar

PTT ve Aktifbank TC Kimliğiyle Gelene Kredi Veriyor! PTT SMS Kredi Başvuru ve Şartlar

PTT ve Aktifbank'ın ihtiyaç kredisi kampanyasıyla birlikte TC kimliğinizle gidenler için kredi müjdesi verildi. PTT kredi başvurusu nasıl yapılır? İhtiyaç kredisi şartlar, kefil gerekiyor mu?

PTT, nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için yepyeni bir kampanya başlattı. İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar, PTT ve Aktifbank üzerinden başvurularını gerçekleştirerek, belirtilen politikalar dahilinde kredi ödemelerini hızlı bir şekilde hemen aynı gün içinde alabilecekler. İhtiyaç Kredisi Kampanyası kapsamında nakit kredi kullanacak olan herkese 10.000 TL'ye kadar ödeme imkanı sağlanıyor.

PTT SMS KREDİ BAŞVURUSU

Kredi başvurusunu SMS yoluyla yapmak isteyen vatandaşlar, PTT yazıp boşluk bırakarak TC kimlik numaralarını yazıp, Aktif Bank SMS numarası olan 30 50 numarasına mesaj göndererek nakit onay alabiliyor.

EMEKLİ MAAŞINA KREDİ

Emekli maaş alanlar da PTT üzerinden kredi kullanabilecek. Emekli maaş hesapları üzerinden işlemlerini gerçekleştiren vatandaşlar, onaylanan kredilerini istedikleri zaman hesaplarına yatırabilecekler. PTT üzerinden emekli kredisi almak isteyen vatandaşlar, başvuru yapmadan önce emekli maaşlarını PTT şubesine taşımalılar.

KREDİ BAŞVURU ŞARTLARI

İhtiyaç kredisi kampanyasına katılmak isteyen herkes, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı ve 18 yaşından büyük olmalıdır. Ayrıca bankalardan herhangi bir icralık dosyası olmaması gerekmektedir. PTT ve Aktifbank İhtiyaç Kredisi Kampanyası ile nakit ihtiyacı olan herkes, kolay bir şekilde başvurularını gerçekleştirerek hemen aynı gün içinde ödemelerini alabileceklerdir. Kampanyaya katılmak isteyenler, PTT ve Aktifbank resmi internet siteleri üzerinden detaylı bilgi alabilirler.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.