Sigara Fiyatlarına Gece 01:05'de Zam Geldi! Parliament, Marlboro, Monte Carlo, Muratti, KENT, L&M, Winston Fiyat Listesi..

Sigara Fiyatlarına Gece 01:05'de Zam Geldi! Parliament, Marlboro, Monte Carlo, Muratti, KENT, L&M, Winston Fiyat Listesi..

Parliament, Marlboro, Monte Carlo, Muratti, KENT, L&M, Winston gibi markaların da yer aldığı sigara fiyatlarına, 19 Nisan 2023 tarihinden itibaren 8 TL birden zam yapıldı.

Türkiye'de sigara fiyatlarına bir zam daha geldi. Türkiye Tekel Bayileri Platformu Başkanı ve Türkiye İşçi Partisi Ankara Milletvekili adayı Özgür Aybaş, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, 4 Mart 2023 tarihinden itibaren sigara fiyatlarına 8 TL birden zam yapıldığını duyurdu.

Parliament, Marlboro, Monte Carlo, Muratti, KENT, L&M, Winston gibi markaların da yer aldığı sigaralara yapılan bu zam, sigara tiryakileri arasında büyük bir tepkiyle karşılandı. Normalde 6 ayda bir zam yapılması gereken alkollü içeceklere ve sigara fiyatlarına, artan enflasyon nedeniyle yeniden zamlanacağı belirtiliyor. Yılbaşında yapılan 4 TL'lik zamın ardından şimdi de sigara fiyatlarına yüksek oranda zam gelmesi bekleniyor.

Son dönemde sürekli olarak fiyat değişikliği yaşayan sigara fiyatlarına bir zam daha gelmesi, sigara tiryakileri arasında büyük bir hayal kırıklığı yarattı. Özellikle pandemi sürecinde zor şartlarda hayatını devam ettiren insanlar için, bu tür zamların daha da zorlu hale getirdiği düşünülüyor.

GÜNCEL SİGARA FİYATLARI

Peki sigara fiyatları ne kadar oldu? İşte güncel sigara fiyatları:

Uzun Parliament fiyatı: 37 TL
Kısa Parliament fiyatı: 37 TL
Marlboro White fiyatı: 35 TL
Marlboro Touch Blue fiyatı: 35 TL
Marlboro Edge Sky fiyatı: 35 TL
Marlboro Edge fiyatı: 34 TL
Parliment Aqua Blue Slims fiyatı: 38 TL
Davidoff C Line Blue fiyatı: 33 TL
Winston fiyatı: 34 TL
Winston Selender fiyatı: 33 TL
Parliament fiyatı: 37 TL
Kent fiyatı: 33 TL
Marlboro Edge Blue fiyatı: 34 TL
Camel Yellow Tütün 100 gr 55 TL
Marlbora paket fiyatı: 36 TL
Parliament Midnight Blue fiyatı: 36 TL

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum