Sinan Oğan'ın MHP'den Neden İhraç Edildiği Ortaya Çıktı!

Sinan Oğan'ın MHP'den Neden İhraç Edildiği Ortaya Çıktı!

Son dönemde bazı medya organlarında bir dönem MHP Milletvekilliği yapan, ardından partiden ihraç edilen ve önümüzdeki seçimlerde de Cumhurbaşkanı adaylığını duyuran Sinan Oğan ile ilgili maksatlı haber ve yorumlara MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir’den tepki geldi.

MHP eski Milletvekili Sinan Oğan'ın bazı medya organları tarafından Milliyetçi Ülkücü Hareket’in Cumhurbaşkanı adayı gibi lanse edilmesine tepki gösteren MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir, Sinan Oğan'ın MHP'den ihraç edilme nedenini hatırlatarak, 21. Asrın Türk Asrı hedefi olması için gayret eden Milliyetçi Ülkücü Hareket mensuplarının Cumhurbaşkanı adayının Recep Tayyip Erdoğan olduğunu söyledi.

MHP'Lİ İSMAİL ÖZDEMİR'DEN SİNAN OĞAN'A YÖNELİK HABERLER YAPAN MEDYAYA TEPKİ

Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde aday olan MHP eski Milletvekili Sinan Oğan'ın MHP'den ihraç edilme nedenini hatırlatan MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, ''Terörist Demirtaş’ı ve PKK’nın siyasi uzantısı HDP’yi övmenin de dahil olduğu; Türk Milliyetçiliği ile bağdaşmayacak çok sayıda sebepten ötürü MHP’den ihraç edilmiş bir şahısla ilgili bazı basın yayın organlarında maksatlı ve ahlaksızca yayınlar yapılmaya devam ediliyor. Bu şahsın MHP’den ihraç edildiğine bakmaksızın Türk Milliyetçileri’nin iradesi yerine konuşma yapanlar ne Milliyetçi Hareket’i ne de MHP’yi tanımıyorlar. Ahlaki ve akli melekeleri de anlaşılan kaybolmuş. Bizim duruşumuz, ölçümüz irademiz, istikametimiz bellidir.'' dedi.

KURMAYA ÇALIŞTIĞINIZ TEZGAH BİR KEZ DAHA BAŞINIZA YIKILACAK

MHP'yi terör zihniyetiyle yan yana getiremeyenlerin yeni bir algı peşinde olduklarına dikkat çeken MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir, ''Bunun dışında özellikle televizyon ekranlarından yapılan, dilek ve temenni ihtiva etmekten öteye varamayacak yorumların tamamı boş beyandır. MHP’yi terör zihniyeti, ihanet ve teslimiyetle yan yana getiremeyenlerin kurmaya çalıştıkları tezgah bir kez daha başlarına yıkılacaktır. Bizim adayımız belli, kararımız nettir. MHP, Sayın Genel Başkanımızın işaret buyurduğu ölçüde tüm kadroları ve şerefli dava mensuplarıyla Sayın Cumhurbaşkanımızın yanındadır, Türk ve Türkiye Yüzyılı’nın inşası için aziz milletimizle beraberdir.'' dedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.