Süleymancılar cemaati İçinde İç Savaş Çıktı! Süleymancılar'ın Seçimlerle İlgili Ses Kayıtları Ortaya Çıktı

Süleymancılar cemaati içerisinde son zamanlarda siyasi çatlaklar ortaya çıktı. Cemaatin önemli isimlerinden Hüsnü Yılmaz, lider Alihan Kuriş ve ekibi hakkında zehir zemberek sözler sarf ederek büyük bir tartışmanın fitilini ateşledi. Bu sözler, cemaatin içerisinde büyük ayrışmaların yaşandığını gösteriyor.

Alihan Kuriş ve ekibi, 2019 yılında Meral Akşener'i destekleme kararı alarak dikkatleri üzerlerine çekmişti. Ancak 14 Mayıs seçimlerinde cemaati Kemal Kılıçdaroğlu'na oy vermeye yönlendirdikleri ortaya çıktı. Bu durum, cemaat içerisinde büyük bir hoşnutsuzluğa yol açtı ve siyasi bir çatlak meydana getirdi.

Süleymancılar cemaatinin başındaki Alihan Kuriş ve ekibi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a karşı çirkin sözler sarf ederek ona olan nefretlerini körüklemeye çalıştıkları iddialarıyla da gündeme geldi. Bu söylemler, cemaat içerisinde büyük bir ayrışma ve kavgaların yaşanmasına sebep oldu.

CEMAAT İÇERİSİNDE SİYASİ ÇATLAK

Recep Tayyip Erdoğan nefretini körüklemeye çalışan Süleymancılar cemaatinin başındaki Alihan Kuriş ve ekibi, grubu Cumhurbaşkanı için çirkin sözler sarfeden bir yapıya dönüştürmüş durumda. Bu da cemaat içerisinde büyük ayrışma ve kavgalara neden oluyor.

Cemaatin önemli isimlerinden Hüsnü Yılmaz'ın ortaya çıkan ses kaydı, grubun içerisindeki ayrışma ve kavgayı gözler önüne seriyor. Yılmaz, grubun lideri Alihan Kuriş ve ekibi için de çok sert ifadeler kullanıyor.

İşte o ifadelerin bir kısmı:

"Alihan Kuriş denilen adam teşkilatı ne hale getirdi! Rus gavuruyla Amerikalı gavur birleşseydi kursları bu hale getiremezdi. Talebe yok, yardım yok. İşin en kötü tarafı PKK'nın ve 6 okun, Amerika kafirlerinin de beraber olduğu, İngiliz gavurunun planladığı yere alenen oy verdirtti. Geçmiş seçimlerdeki hatanın bin misli daha büyüğünü yaptı. Açıkça Deccal işte meydanda.

PKK'ya, 6 oka mühür basacak kişide iman kalmaz müslüman olmaz. Nikahı da gider, dini de gider, kitabı da gider, Ebu Cehil'in yanında yerini alır."

kaynak:superhaber

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.