TEB Duyuru Yaptı! Bankada Yüksek Maaş ile Çalışacak! Personel Aranıyor!

TEB Duyuru Yaptı! Bankada Yüksek Maaş ile Çalışacak! Personel Aranıyor!

TEB'in resmi duyurusuyla beraber yüksek maaşlı personel alımı başladı. KPSS şartsız ve ortaokul lise mezuniyeti şartıyla siz de TEB bünyesinde çalışabilirsiniz. Banka iş ilanına dair şartlar yazımızda.

TEB'den gelen duyuruda çeşitli kadrolar için iş alımlarının açık olduğu öğrenildi. Eğer yüksek maaşlı iş arıyorsanız siz de başvuru yapabilirsiniz. Üstelik aranan şartlarda KPSS sınav sonucu bulunmamaktadır. Bu da başvuruların sayısında önemli bir artışa neden olabilir. Kaç kişinin alınacağı ve hangi pozisyonlarda çalışacak personel arandığıyla ilgili detaylar haberimizde.

TEB İş İlanı Personel Kadrosu

TEB'in iş ilanında personel kadrosu da paylaşıldı. İstihdam için aranan şartlar da belli oldu. Makam şoförlüğü yapacak personel aranıyor. 5 yıl deneyim şartının yanı sıra İstanbul'da ikamet etmeniz de gerekecek. Lise mezuniyeti başvuru için yeterli olacaktır.
İdari işler yetkilisi ilanında ise bilgisayar kullanımındaki seviyeye bakılıyor. Microsoft Office yazılımlarına hakim olmanız istenecek. 3 yıl deneyimli iseniz başvuruda bulunabilirsiniz.
Muhasebe idare personeli için ise üniversite mezuniyeti istenmektedir. Lisans iktisat, maliye ve muhasebe bölümlerinden mezun olmalısınız. Ayrıca 5 yıl deneyim şartı da iş ilanının olmazsa olmazı olarak yerini aldı.
Mali ve idari işler direktörü ilanında 10 yıl deneyim ve SMMM belgesi şart olarak koşuluyor.

para2-11zon-4.jpeg

TEB Yüksek Maaşlı Personel Arıyor

TEB, alanında deneyimli ve başarılı çalışanları bünyesine katabilmek için yüksek maaş seçeneği sunuyor. İş başvurusunda bulunmak isterseniz TEB Kariyer resmi internet sitesine giriş yapabilirsiniz.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.