Tetikçinin Oğlu Dizisinin Final Tarihi Belli Oldu! Tetikçinin Oğlu Dizisi Ne Zaman Final Yapacak..

Tetikçinin Oğlu Dizisinin Final Tarihi Belli Oldu! Tetikçinin Oğlu Dizisi Ne Zaman Final Yapacak..

Tamam, anladım. Fox TV'nin popüler dizisi Tetikçinin Oğlu, Salı akşamları yayınlanmaya devam ediyor ve diğer ciddi rakipleri arasında Üç Kız Kardeş, Ben Bu Cihana Sığmazam, Aile ve Yürek Çıkmazı yer alıyor. Reklam verenlerin en çok önem verdiği Total reyting sıralamasında, sadece TRT 1'in Yürek Çıkmazı dizisini geride bıraktı.

Tetikçinin Oğlu'nun 9 bölümlük bir sözleşmesi olduğu tahmin ediliyor ve 6 Haziran 2023'e kadar yayınlanmaya devam edecek. Eğer Tetikçinin Oğlu, haziran ayına kadar iyi sonuçlar alırsa, 2023 yaz sezonunda veya 2023-2024 yeni sezonunda da yayınlanmaya devam edebilir. Ancak, dizinin Haziran ayından sonra devam edip etmeyeceği, Mayıs ayı reytinglerine bakılarak kararlaştırılacak.

TETİKÇİNİN OĞLU NE ZAMAN FİNAL YAPACAK?

Dizinin devam edip etmeyeceğine karar vermek için reytinglerin önemi büyük. Eğer Tetikçinin Oğlu, haziran ayından sonra da iyi sonuçlar almaya devam ederse, devam edeceği tahmin ediliyor. Ancak, reytingler düşerse, dizi için sona erme ihtimali yüksek. Bu nedenle, mayıs ayı reytingleri oldukça önemli. Dizinin hayranları, Tetikçinin Oğlu'nun devam edeceği umuduyla diziyi yakından takip etmeye devam ediyor.

TETİKÇİNİN OĞLU DEVAM EDECEK Mİ?

Fox TV’nin yeni dizisi Tetikçinin Oğlu haziran ayına kadar ekranlarda olmaya devam edecek; Fox TV düşük reytingleri neden göstererek Tetikçinin Oğlu dizisini yayından çıkaramayacak. Tetikçinin Oğlu dizisi yeni sezona kalacak reytingler alamazsa bu durumda dizinin yaz dizisi olarak devam etmesi planlar arasında.

Tetikçinin Oğlu dizisinin oyuncu kadrosu oldukça güçlü ancak senaryonun bu kalite de devam edip etmeyeceği muallak. Tetikçinin Oğlu dizisi ilk bölümlerde yaklaşık 3 reytingi Show TV’nin Aile dizisinden aldı. Tetikçinin Oğlu dizisinden önce sürekli 7 reyting alan dizi Tetikçinin Oğlu dizisi başladıktan sonra özellikle Total izlenme oranlarında 4 reytinge düştü. Bu da Tetikçinin Oğlu Aile’den izleyici çaldı yorumlarına neden oldu.

Tetikçinin Oğlu dizisinde oyunculuğu en çok beğenilen oyuncu beklenenin aksine dizi de Metin karakterine hayat veren Genco Özak oldu. Genco Özak oyunculuk performansı ile sosyal medyanın gündeminde yer aldı. Tetikçinin Oğlu dizisinde eski iki dostun yeni iki düşman olmasını izleyeceğiz; ancak bu senaryonun ilk üç 5 haftadan sonra çok da heyecan verici şekilde devam etmesi gerçekten zor görünüyor. Doğruyu söylemek gerekirse Tetikçinin Oğlu dizisi tam da bir yazlık dizi olmuş.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.