Whatsapp Grupları İçin Yeni Özellik Geldi! Uygunsuz Mesajları Grup Yöneticilerine Rapor Edebileceksiniz!

Whatsapp Grupları İçin Yeni Özellik Geldi! Uygunsuz Mesajları Grup Yöneticilerine Rapor Edebileceksiniz!

Whatsapp gruplarındaki raporlama özelliği yayınlandı. Artık Whatsapp'taki gruplarda beğenmediğiniz mesajları şikayet edebileceksiniz. Yeni güncelleme hakkında merak edilenleri paylaştık.

Whatsapp, önemli bir özellik üzerinde çalışıyordu. Yeni yayınlanan güncelleme ile birlikte detaylar ortaya çıktı. Kullanıcılar arasında etkileşimi yüksek olan uygulamaların başında gelen Whatsapp, mesajlaşma uygulaması olarak elinden gelenin en iyisini yapıyor. Yeni grup özelliğiyle de farkını ortaya koydu.

Uygunsuz Mesajları Raporlayın!

Eğer bulunduğunu Whatsapp grubu içerisinde uygunsuz mesajlar atılıyor ve siz bunların kaldırılmasını istiyorsanız bu özelliği kullanabilirsiniz. Uygunsuz mesajları raporlama özelliği geldi. Raporlama yöneticiye gidiyor ve değerlendiriliyor.

Yönetici İsterse Silebiliyor!

Grup yöneticisi, üyeler hakkında şikayetleri değerlendirebilir. Bu yönte iki karar alma hakkı bulunuyor. Mesajı silebilir veya direkt olarak şikayet edilen kişiye ulaşabilir. Uygunsuz mesajların ortadan kalkması ve grup içi sorunların çözüme kavuşması adına böyle bir özellik yayınlandı. Whatsapp'ın mesaj raporlama özelliğine büyük ilgi var. Pek siz bu özelliği doğru buluyor musunuz? Düşünceleriniz yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.