Zincir Market İndirim İçin Saat Verdi! Ayçiçek Yağı Sadece 99 TL'ye Düştü..

Zincir Market İndirim İçin Saat Verdi! Ayçiçek Yağı Sadece 99 TL'ye Düştü..

Dar gelirli vatandaşlara destek olmak amacıyla birçok market indirimli fiyatlarla ürünlerini sunmaya başladı. O Market, 3 litrelik Yudum ayçiçek yağında büyük bir indirime giderek, litre başına sadece 33 TL fiyatla müşterilerine sunuyor.

Enflasyonla mücadele ve dar gelirli vatandaşlara destek amacıyla marketler indirimli fiyatlar uygulama yoluna gidiyor. Bu kez dikkat çeken indirimlerden biri ayçiçek yağı kategorisinde yaşandı.

O Market, müşterilerini sevindiren bir indirimle ayçiçek yağı fiyatlarını rekora taşıdı. Saat 00:00'a kadar geçerli olan kampanya kapsamında 1 litrelik Ayçiçek Yağı sadece 33 TL'den satışa sunuldu.

Geçtiğimiz yıl ayçiçek yağı fiyatlarına yapılan zamlar, pek çok vatandaşın geçim sıkıntısı yaşamasına neden olmuştu. Bu sebeple, indirimli ayçiçek yağı fiyatları araştırılmaya başlandı. O Market'in indirim kampanyasıyla 3 litrelik Yudum Ayçiçek Yağı, 99 TL'den 33 TL'ye düştü.

CarrefourSA'nın bu büyük indirim sonrasında Yudum Ayçiçek Yağına olan talep artış gösterdi. 3 litrelik Yudum Ayçiçek Yağı, 99.90 TL'den satışa sunularak, müşterilere büyük bir fırsat sunuldu.

Böylece, O Market'in ayçiçek yağı indirimiyle birlikte pek çok vatandaş bu fırsatı değerlendirerek markete akın etmeye başladı. 3 litrelik Yudum Ayçiçek Yağı, sadece 99.90 TL'den müşterilere sunuluyor.

Dar gelirli vatandaşları sevindiren bu indirimle birlikte, O Market müşterilerine bütçelerine katkı sağlamayı hedefliyor. Saat 00:00'a kadar geçerli olan bu indirim fırsatı kaçırmak istemeyenler için bir fırsat niteliği taşıyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.