Hazır Web Sitesi

Hazır Web Sitesi

Hazır web sitesi, şablonu ve yazılımı önceden hazırlanmış kullanıma hazır web siteleridir. Hazır web sitelerinde baştan program

Hazır web sitesi nedir?
Hazır web sitesi, şablonu ve yazılımı önceden hazırlanmış kullanıma hazır web siteleridir. Hazır web sitelerinde baştan program yapmak için zaman harcanılmaz ve aynı şekilde şablon için de ekstra zaman harcamaya gerek yoktur. Hazır web sitelerinin kullanımı oldukça basittir ve web sitenizi yönetebilmek için teknik bilgi gereksiniminiz bulunmamaktadır.

Hazır Web Sitesi Şablonları
Hazır web sitesi şablonları önceden fireworks gibi web tasarım yazılımları kullanılarak oluşturulmuştur. Sektörünüze uygun, yaptığınız işe uygun uygun hazır web sitesi şablonları arasından istediğinizi seçerek web sitenizde kullanabilirsiniz. Hoşunuza giden hazır web sitesi şablonları üzerinde font rengi, yazı tipi, arka plan rengi gibi düzenlemeler kolaylıkla yapılabilmektedir.

Hazır Web Sitesi Paketleri
Hazır web sitesi paketleri istenilen ihtiyaçları karşılaması için paketler halinde bulunmaktadır. Basit bir web sitesi istiyorsanız hazır web sitesi paketleri arasında en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Gelişmiş ve SEO uyumlu bir internet sitesi kurup geri dönüşü çok olan bir internet sitesi kurmak istiyorsanız daha farklı paketleri seçerek web sitenizi hazırlayabilirsiniz.

Hazır Web Sitesi Fiyatları
Hazır web sitesi yazılımları kullanarak web sitesi kurmak istiyorsanız yapacağınız işlemler oldukça kısadır. Web sitesini yayınlamadan önce hazır web sitesi şablonları arasından beğendiğiniz bir şablonu tercih etmelisiniz. Şablonu belirledikten sonra ilgili şablonun fiyatını ödeyerek satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Web siteniz kısa bir süre içerisinde aktif olacak ve site yönetici paneli bilgileri tarafınıza ulaştırılacaktır. Domain, web alanı, veritabanı, kurulum gibi hiçbir işlem ile sizin ilgilenmeniz gerekmemektedir. İnternet siteniz hazır web sitesi tasarımında gördüğünüz gibi kurulacaktır. Kurulum sonrasında sizin yapacağınız tek şey hazır web sitesi yönetici paneli üzerinden içeriklerinizi mevcut tasarımdaki alanlara girmektir. Bir örnek verecek olursak tasarımda gördüğünüz hakkımızda yazısı yerine kendi hakkımızda yazınızı yazmanız yeterli olacaktır.

Hazır Web Sitesi Kurma
Hazır web sitesi kurmak için teknik bilgiye ihtiyacınız yoktur. Hazır web sitesi scripti ile kullanmak isterseniz teknik bilgiye ihtiyacınız vardır. Hazır web sitesi scriptlerini kendi web alanınızda yayınlayabilirsiniz fakat bu işlemler oldukça zordur. Öncelikle hazır web sitesi script kurulumunu kendiniz yapacaksınız. Bu nedenden dolayı alan adını tescil ettikten sonra bir de web alanı hizmeti almanız gerekmektedir. Web alanına dosyalarını yüklemeniz gerekmektedir. Ayrıca veritabanını oluşturmanız gerekmektedir. Web alanında gönderdiğiniz dosyaların kurulumunu sorunsuz bir şekilde yapmanız gerekmektedir. Hazır web sitesini kurulumu sırasında bir sorunla karşılaştığınızda sorunu kendiniz çözmeniz gerekmektedir. Tüm bu nedenlerden dolayı hazır web sitesi scriptleri yerine hazır web sitesi paketleri ile sitenizi kurmanız gerekmektedir.


HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.