Hukuk Otomasyonu Smart Law'dan Alınır?

Hukuk Otomasyonu Smart Law'dan Alınır?

Gelişen teknoloji gündelik ve kurumsal işlerimizi kolaylaştırma da bizi bir adım daha önde ve lider konuma getirmektedir. Teknolojinin nimetlerinden faydalanmak şüphesiz ki kurumsal anlamda kullanıcıyı diğer kurumsal firmalardan ayırmada en önemli faktör

 

Bu bağlamda çağımızın değişen dinamiklerine uymak; bunlara uyarken ile seçici davranmak şarttır. Hukuk sektöründe ise; yapılan işin hem kamusal, hem de sosyal alanda büyük önem arz ettiği değişmez bir gerçektir. Artan nüfus oranı ile doğru orantılı olarak kamu ve sosyal hukukun düzenlenmesinde en büyük yardımcılarımız olan avukatların iş yükü yine bununla doğru oranda artmaktadır. İş yükünün artması hizmet verenlerin işlerinin yavaşlamasına veya yetememesine sebebiyet vermektedir.

Hizmet Süreçlerini Kolayca Takip Edin

Hizmet verenlerin burada en büyük yardımcısı ise bilişsel ortamı efektif kullanabilmek. Bununla beraber hizmetlerin tek bir çatı altında toplanması, hizmet verenin bunlara kolay erişebilir olması vereceği hizmetin hem kalitesini artırmaktadır hem de hizmetin kısa sürede müşteriye ulaşabilmesini sağlamaktadır. Sektöründe öncü firma Smart Law uzman kadrosu ve geliştirilmiş hukuk otomasyonu ile paket halinde tüm bunları sunabilmektedir.

Esnek ve Geliştirilebilir Yapıda İnşa Edildi

Sayılan özellikleri birçok hukuk otomasyonu programlarında görebilmeniz mümkün. Fakat smart law firmasını diğerlerinden ayıran parametleri başka yerde bulamayacaksınızdır. Firma müşteri porföyünü iyi analiz etmiş, kişisel ve ekip çalışmalarını destekleyen bir yapıdadır. Bir hukuk firmasının sadece verilen hizmete yönelik çalışmalarını yönetmekle kalmayıp, aynı zamanda muhasebe, evrak takibi, iç mesajlaşmalar, hatırlatmalar, bilgilendirmeler gibi eklentiler ile kendi iç yönetimi de düzenlemektedir. Kısacası bir hukuk firmasının A'dan Z'ye içe ve dışa dönük tüm ihtiyaçlarına bu hukuk otomasyonu ile cevap verebilmektedir.

Firmanın verdiği bu hukuk otomasyonu yönetim, işleyiş, hizmet konularından hariç; otomasyonu kullananların konforunu da kolay arayüz tasarımı ve renklerle algı yönetimi içerisinde değerlendirmiş ve işlemiştir. Kısacası sadece hizmet alanların değil kullanıcılarının da psikolojik ergonomisini çözümlemiştir.

Hukuk büro çalışanlarının ofis içi ve ofis dışında ki dinamik işleyişlerini de göz önünde bulunduran firma; bu hukuk otomasyonunun her yerden erişilebilir olması konusunda da hassasiyet göstermiştir.

Sözün özü; smart law firması hukuk otomasyonu işinde bu alanda örnek bir konumda yerini almıştır.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.