İl başkanlarından Destici'ye büyük destek!

İl başkanlarından Destici'ye büyük destek!

BBP İstanbul İl Başkanı Mustafa Mican, alınan kararın yanında olduklarını ve Genel Başkanımız Mustafa Destici’ye destek verdiklerini söyledi.

BBP Genel Merkezinde gerçekleştirilen İl Başkanları toplantısı sonrası il başkanlarının almış olduğu kararı okuyan BBP İstanbul İl Başkanı Mustafa Mican, alınan kararın yanında olduklarını ve Genel Başkanımız Mustafa Destici’ye destek verdiklerini söyledi.
 
İl Başkanları adına okunan metin:

 Bizler şehit liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu’nun kurucusu olduğu Büyük Birlik Partisinin il başkanlarıyız. 16 Nisan da yapılacak olan halk oylaması ile ilgili, Genel Merkezimiz ve Genel Başkanımız Sayın Mustafa Destici, hem karar açıklanmadan önce, hem de karar açıklandıktan sonra, il başkanları olarak bizleri bilgilendirmiş her birimizin ayrı ayrı görüşlerimize, hiç bir partide olmadığı kadar değer vermiştir. Yapılan istişarelerin bütününü değerlendiren merkez karar yönetim kurulumuzca 16 Nisanda yapılacak halk oylamasında evet denilmesi yönünde karar alınmış ve bu karar genel başkanımız Sayın Mustafa Destici tarafından 10 Mart 2017 tarihinde kamuoyumuza açıklanmış, milletimizle paylaşılmıştır. Bizler Büyük Birlik Partisi İl Başkanları olarak, partimizin aldığı ve Genel Başkanımız Sayın Mustafa Destici’nin açıkladığı, bu kararın sonuna kadar yanında olduğumuzu ve yapılacak olan bu referandumdan evet sonucunun çıkması için gerekli çalışmaları yapacağımızı ifade ediyor, bu kararımızın milletimizin birliğine beraberliğine vesile olmasını cenabı Allah'tan niyaz ediyoruz.”


HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.