İzmir Sürücü Kursları – Surucukurslari.com

İzmir Sürücü Kursları – Surucukurslari.com

İzmir Sürücü Kursları – Surucukurslari.com

 

Son yasal düzenlemelere göre sürücü kurslarına devam edip trafik ve direksiyon eğitimi almadan sürücü belgesi alınamıyor. Kurs merkezlerinde önce trafik bilgisi, araç teknik bilgisi ve ilk yardım derslerinden eğitim alınıyor ve bu eğitimle ilgili sınavlara giriliyor. Sınavlarda başarılı olanlar daha sonra direksiyon derslerine başlıyor ve direksiyon sınavında da başarılı olurlarsa ehliyet almaya hak kazanıyor. Eğitim ve sınavlar Milli Eğitim Bakanlığının belirlediği şartlarda ve denetiminde yapılıyor. Bu durumda ehliyet almak isteyenler, ehliyet almak için gerekli şartlara da sahipse, önce bir sürücü kursuna kayıt yaptırması gerekiyor. İzmir sürücü kursları yasal şartları yerine getirerek kaliteli eğitim vermekte ve bilinçli sürücüler yetiştirmektedir.

İzmir sürücü kurslarında modern eğitim metotları ve araçlarıyla eğitimler veriliyor. Teorik ve pratik eğitimlerde alanında uzman eğitmenler görev yapıyor. Direksiyon eğitimlerinde son model araçlar kullanılıyor. B sınıfı ehliyet almak isteyenler manuel vitesli ya da otomatik vitesli araç tercihi yapabiliyor. B sınıfı ehliyet sınavlarında sürücü adayı tercih ettiği araçla sınavlara girebiliyor. Direksiyon eğitimi trafiğe kapalı alanda başlıyor, akan trafikte devam ediyor. Ayrıca adaylar bayan ya da erkek direksiyon eğitmeni tercihi yapabiliyor.

İzmir sürücü kursu fiyatları da bakanlıkça belirleniyor. Fiyatlar alınacak ehliyet sınavına göre değişmektedir. Sürücü kurslarına A1, A2, A, B, C, D, E sınıfı ehliyet almak isteyenler kayıt yaptırabilir. Bu ehliyet türleri için gerekli şartlar ve istenen belgeler kurs merkezlerinden öğrenilebilir. İzmir sürücü kurslarının çoğunda teknoloji destekli akıllı sınıflarda ve simülatörde eğitim veriliyor. Böylece sürücü adayı araç kullanmaya başlamadan önce güvenli sürüşle ilgili bilgileri görerek öğrenmiş oluyor.

Ehliyetiniz yoksa trafikte araç kullanmanız mümkün değildir. Oysa günümüzün yaşam şartlarında herkesin araba kullanabilmesi önemli bir ihtiyaç haline gelmiştir. Ehliyet almak istiyorsanız ve sürücü kurslarıyla ilgili bilgi edinmek istiyorsanız www.surucukurslari.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sitemizde İzmir ve ilçelerinde faaliyet gösteren sürücü kursları ve iletişim bilgileri yer almaktadır. Ayrıca kurs dönemleri, kurs saatleri, kurs fiyatları, sınav tarihleri, istenen belgeler ve gerekli şartlarla ilgili detaylı bilgileri de sitemizde bulacaksınız. İzmir sürücü kursları trafik kuralarına uyan, aracını tanıyan ve aracına hâkim, risk ve tehlikeli durumlarda ne yapması gerektiğini bilen, saygılı ve sorumlu sürücüler yetiştirmektedir.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.