Justfog Qpod Kullanımı

Justfog Qpod Kullanımı

Dumansız hava akışına sahip E-sigara ürünleri son teknoloji ile geliştirilmiş cihazlardır. Farklı çeşitleri ve ebatları bulunan elektronik sigaraların kullanımı normal sigaradan daha az zararlıdır.

Dumansız hava akışına sahip E-sigara ürünleri son teknoloji ile geliştirilmiş cihazlardır. Farklı çeşitleri ve ebatları bulunan elektronik sigaraların kullanımı normal sigaradan daha az zararlıdır. Bu sigara ürünlerinin çeşitlerinden olan Justfog Qpod ürünü de son teknoloji ile geliştirilmiş, uzun ömürlü bir özelliğe sahiptir. 1 saat kadar kullanabileceğiniz justfog Qpod E-sigara ürünü, 100 mah’lık sarz edilebilir bataryası ile oldukça kalitelidir. 1.9 ml kartuştan oluşan justfog Qpod E-sigara ürününü istediğiniz zaman parmaklarınızın ucunda kullanabilirsiniz. Son teknoloji ile geliştirilmiş olan E-sigara ürünlerinden olan Justfog Qpod, cepte taşınabilir özelliğiyle de bilinmekte ve oldukça keyifle kullanabilen cihazlardır. Kontrol edilebilir hava akışı gücü ile de kullanımı oldukça rahat olan Justfog Qpod ürünü 1 saatte sarz olmaktadır.

Vaperesso Swag 2 Kit

Son teknoloji ürünler olan E-sigara günümüzde birçok bağımlı kişinin tercihi olmuş durumda. Kullanımı oldukça eğlenceli olan E-sigara ürünlerini ayrıca çeşitleri ve ebatları da mevcuttur. Cepte taşınabilir özelliğiyle ilgi gören ve kullanımı oldukça kolay olan E-sigara ürünlerin çeşitlerinden olan Vaporesso Swag 2 geliştirilmiş yapısı ile oldukça kalitelidir. Avucunuzun içerisinde hafifçe ve rahatlıkla taşıyabileceğiniz Vaperesso Swag 2, Axon çip özelliğiyle de sizlere üst düzeyde pulse modu sunar ve her çekişte daha fazla güç verir. Cepte taşınabilir, en son geliştirilmiş olan E-sigara ürünlerinden Vaperesso Swag 2 ürününü de birkaç saat kullanabilirsiniz.

Aspire Breeze NXT Pod Sistemi

İçerisinde katran bulunan ve oldukça zararlı maddeler içeren sigaraların daha az zararlı olan son teknoloji ürünü E-sigara çeşitleri ile son günlerde kullanımı oldukça yaygınlaşan cihazlardır. Kontrol edilebilir hava akışı gücü ve uzun ömürlü kullanımı ile oldukça kaliteli ürün haline gelen E-sigaranın çeşitlerinden biri de Aspire Breeze NXT Pod sistemidir. Doğrudan gerilimli bazlı çıkış özelliğine sahip Aspire Breeze NXT Pod Sistemi ürünlerin boyutu ise 96mm 35×5 20×5 mm’dir. Bobin dayanımı, BAYPASS modu, ve çinko alaşımlı şasi yapımı ile kullanıma oldukça uygun ürünlerdir. 1 saatte şarj edilebilen Aspire Breeze NXT ürünlerinin fiyatları ise 235-250 TL arasında değişiyor.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.