Kapımızda Gönlümüzde Açık

Kapımızda Gönlümüzde Açık

MHP Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık rutin İlçe ziyaretlerinde bu hafta Aydın'ın Yenipazar ilçesini ziyaret etti.Vatandaşlarla sohbet eden Alıcık,gün birlik günüdür,beraberlik günüdür,bu vatanı ve milleti seven herkese Kapımızda,gönlümüzde açıktır dedi.

Kapıda Karşıladı

MHP Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık 'ın Yenipazar ilçe ziyaretine , İl Başkan Vekili Gürşat Kale,MHP Aydın Teşkilatlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Ümit Örü,MHP Aydın İl Yönetim kurulu üyeleri eşlik etti. Alıcık 'ı MHP Yenipazar  İlçe Başkanı Osman Bolatoğlu ve yönetimi karşıladı. Alıcık beraberinde ki yöneticilerle Yenipazar Belediye Başkanı Yüsran Erden'i Makamında ziyaret etti.Belediye Başkanı Yüsran Erden, Başkan Alıcık'ı Kapıda karşılayarak ,ziyaretten memnuniyet duyduğunu dile getirdi.Sıcak bir sohbet edasında geçen ziyaret toplu  fotoğraf çekimiyle son buldu.

Halkımızın Her Daim Yanındayız

Kaymakamlık,İlçe Emniyet Müdürlüğü,STK ların ardından Yenipazar sokaklarında  gezerken ilgiyle karşılanan Alıcık,Vatandaşların ve esnafın isteği üzerine  hatıra fotoğrafı çektirip ,sohbet etti. Esnafın ve halkın sıkıntılarını dinleyen Alıcık MHP olarak esnafımızın ve halkımızın her daim yanındayız dedi.

Gün Birlik Günüdür

Kahve de ki vatandaşlar ile selamlaşıp bir süre sohbet eden MHP Aydın İl Başkanı   Haluk Alıcık ''Çalmadık kapı,sıkmadık el,girmedik gönül bırakmayacağız.MHP olarak halkımızın her daim yanında olduk,her zaman da Türk Milletinin ve Devletimizin yanındayız.Gün birlik günüdür.Kenetlenip bir olmak günüdür.Biz her hafta bir ilçe ziyareti gerçekleştiriyoruz.Bugün Yenipazar'dayız. Sizlerleyiz,burada olmaktan , sizleri dinlemekten ,sizlerle sohbet etmekten  oldukça memnunuz .''Dedi.

Vatandaşlarla sohbetin ardından, ziyaretlerini tamamlayan Alıcık  Yenipazar 'dan ayrıldı.

HABER:MEHMET ARKAN

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.