Kızılelma:"Türk  Milliyetçiliğinin ezelden ebede savunucusuyuz"

Kızılelma:"Türk Milliyetçiliğinin ezelden ebede savunucusuyuz"

Milliyetçi Hareket Partisi Sarıçam İlçe Başkanı Mustafa Kızılelma, ilçe başkanlık adaylığını açıkladı

MHP Sarıçam İlçe Başkanlığı binasındaki açıklamasında ayrıştırıcı değil birleştirici olacağını vurgulayan Kızılelma, "Mensubu olmaktan her zaman onur ve şeref duyduğum Ülkücü Harekat'ın sancağı olan Milliyetçi Hareket Partisi'nin Sarıçam İlçe Başkanı olarak Türk Milliyetçilerinin ve Ülküdaşlarımızın şerefini, onurunu en iyi şekilde temsil etmek için bu onurlu ve gururlu göreve talibim" dedi

"ÜLKÜCÜ HAREKET GÖNÜL KAZANMA HAREKETEDİR"

23 Nisan Pazar günü Sarıçam Asım Savaş Spor Salonunda yapılacak olan Milliyetçi Hareket Partisi Sarıçam İlçe Teşkilatının olağan kongresinde yeniden ilçe başkanlığına aday olduğunu belirten Başkan Kızılelma, Milliyetçi Hareket Partisi'nin Türkiye’nin temel dinamiği olan milli ve manevi değerleri esas alan anlamlar bütününün ezel ve ebed savunucusu olduğunu ifade etti. Ülkücülerin içeriden ve dışarıdan hiç bir hamleyle yıkılmayacağını, parçalanmayacağını vurgulayan Başkan Kızılelma, "Bilinmesini isteriz ki, Biz Türk Milliyetçileri olarak Başbuğumuz Alparslan Türkeş beyin yanından hiçbir zaman ayrılmayan,ömrünü davamıza ve Türk Milletine adamış Liderimiz Sayın Dr. Devlet Bahçeli Beyin emrindeyiz. Samimi inancın olduğu yerde birlik olur. Menfaatlerin çatıştığı yerde kavga olur. Şahıslarla işimiz olmamalı, Ülkücü Hareket gönül kazanma harekatıdır. Bazı zatlar MHP ve Devlet Bahçeli düşmanlığı ile çevirmedikleri film, kurmadıkları kumpas ve yapmadıkları Bizans oyunları da kalmadı. Bu kişilere asla itibar edilmeyecektir." dedi.

"AYRIŞTIRMAYA DEĞİL BÜTÜNLEŞTİRMEYE TALİBİZ"

MHP Sarıçam ilçe teşkilatı olarak ayrıştırıcı değil, birleştirici; ötekileştiren değil, bütünleştiren olacaklarını aktaran Başkan  Kızılelma, ülkemizin geçtiği şu kritik ve hassas dönemde Türk Milliyetçilerinin nasıl davranması konusunda örnek teşkil etmeye çalışacaklarını, Sarıçam'ın bu alanda çok daha önemli bir yer işgal ettiğini söyledi. Sarıçam'ın ay yıldızlı bayrağın dalgalandığı kahraman Anadolu topraklarının bütün değerlerini bünyesinde topladığı bir bölge olduğunu, Milliyetçi ve muhafazakar insanların oluşturduğu adeta küçük Türkiye olduğunu ifade eden Kızılelma," Ülkücü ülkücünün öz kardeşidir.Kimseyi dışlama ve yok sayma niyetimiz asla olamaz. Bilge liderimiz bizlere verdiği emirler ve talimatlar doğrultusunda bu kutlu yolda MHP Sarıçam İlçe Başkanlığına aday olduğumu bir kez daha ilan ederken varlığı onurumuz yolu yolumuz olan bilge liderimiz layık olmayı yüce Mevla’dan diliyorum. Ne mutlu Türküm diyene!" dedi.

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.