KSÜ’DE ÜLKÜCÜLER ‘EVET’ DİYOR!

KSÜ’DE ÜLKÜCÜLER ‘EVET’ DİYOR!

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Ülkücüleri ‘evet’ diyor.

16 Nisan’da gerçekleştirilecek olan referanduma üniversiteli ülkücüler evet kampanyasına sonuna kadar destek verdiklerini ve milletin sabırsızlıkla beklediği referandum sürecine sessiz kalmayacaklarını, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Ülkücüleri ‘sonuna kadar evet’ diyeceklerini açıkladı.

Konuyla alakalı açıklama yapan KSÜ Teşkilat Başkanı Mete Kutlu, “Yeni Türkiye’nin önünü açacak Yeni Anayasa’ya sonuna kadar “evet” diyeceğiz. Ülkücülerin vatan ve millet sevdalısı kişiler olduğunu herkes bilir. Üniversitelerde verdiğimiz kutlu mücadelemiz buna izin vermez bizim mücadelemizden eğitimimize her şey güçlü Türkiye, lider ülke, büyük Turan içindir. Bilge Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin de dediği gibi ‘Cennet vatanımızı çirkinleştiren, ahlak bütünlüğümüzü çirkefleştiren, akli kabiliyetlerimizi cinnetleştiren yerli ambalajlı, ecnebi, vatansever cilalı işbirlikçilerine karşı, evet oyu kullanacağımız bilinsin isterim” ifadelerini kullandı.

Kutlu açıklamasının sonunda, “ Devlet için evet, millet için evet, Türklüğün bekası için evet, Liderimiz ve Türkiye için, Gençlerimiz ve geleceğimiz için evet” vurgusu yaptı.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum