Kuruluş Osman 7 Bölüm Full İzle! Kuruluş Osman Yeni Bölüm İzle

Kuruluş Osman 7 Bölüm Full İzle! Kuruluş Osman Yeni Bölüm İzle

Kuruluş Osman 7 bölüm yayınlanacak mı?” , “Kuruluş Osman 7. bölüm bu akşam mı?” sorularının cevabını araştırıyor. Peki, Ertuğrul Gazi dönüyor mu? İşte detaylar..

Kuruluş Osman bu akşam var mı?

Milyonlarca kişi Kuruluş Osman dizisinin yeni bölümünün ne zaman yayınlanacağını merak ediyor. Kuruluş Osman dizisinin yeni bölümü 22 Ocak Çarşamba (bugün) yeni bölümüyle ekranlara gelecek.

Kuruluş Osman'da neler yaşandı?

Kuruluş Osman dizisinin 6. bölümünde obaya Selcan Hatun dahil oldu. Selcan Hatun’un obaya gelmesi bir kesimin yüzünü güldürürken bir kesim bu olaydan memnun olmadı. Kayı obası kadınlarının kilim dokuma konusunda daha hassas olmalarını isteyen, eski günlere anlatan Selcan Hatun özellikle Zöhre Hatun’un keyfini kaçırdı. Osman Gazi ise Selcan Hatun’dan Bala Hatun’u kendisine istemesini rica etti. Dizinin son bölümünde ise hastalığı nedeniyle Kayseri’de tedavi olan Ertuğrul Gazi obaya haberci gönderdi. Haberci Ertuğrul Gazi’nin yokluğunda obada Dündar Bey’in söz hakkına sahip olacağını ve evlatlarının amcalarına biat etmeleri gerektiğini belirtti.

Ertuğrul Gazi dönüyor mu?

Son bölümde hastalığı nedeniyle Kayseri’de tedavi gördüğü belirtilen Ertuğrul Gazi’nin dizi kadrosuna önümüzdeki günlerde katılması bekleniyor. Ancak bununla ilgili henüz yapımcı şirketten bir açıklama yapılmadı.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.