La Casa De Papel İzle

La Casa De Papel İzle

İspanya yapımı bir dizi olan La Casa De Papel, vizyona katıldığı tarihte büyük bir ilgi ile karşılanmıştır.

Dünya çapında ses getiren dizi, ülkemizde de ciddi bir hayran kitlesine sahip. Hal böyle olunca sık sık La Casa de Papel izle seçenekleri boy gösteriyor. Tercihte bulunanlar ise tüm sezonlar eşlik ediyor.

Soygun ve suç dizisi olarak bilinen yapıt, Alex Pina tarafından ele alınmıştır. İlk vizyona girdiği tarih ise 2 Mayıs 2017 şeklinde. Önceleri televizyon kanalında yayınlanmış arkasından Netflix pazarına katılmıştır. 20 Aralık 2017 tarihinde internet izleyicilerini karşılayarak büyük ses getirmiştir. İkinci kısım için de 6 Nisan 2018 tarihine karar verilmiş ve izleyicilerini karşılamıştır.

La Casa de Papel Bölümleri

Yukarıda belirttiğimiz gibi La Casa de Papel dizisi izle tercihiniz üzerine birkaç kısım gözler önüne serilecektir. İlk kısımda 9 ayrı bölüme imza atılmıştır. İkinci kısım 6 bölümden oluşuyor. Beraberinde:

  • Üçüncü kısım için 8 bölüme karar verilmiştir.
  • Dördüncü kısımda 8 bölüm olarak sergilenmiştir.

Son kısım 3 Nisan 2020 tarihinde vizyona katılmış ve yine büyük ses getirmiştir. Kurgusu ve adrenalin dolu sahneleri ile bir hayli öne çıkmıştır. Bunun üzerine başrol oyuncuları tanınır hale gelmiş ve ciddi bir hayran kitesine sahip olmuştur.

La Casa de Papel Son Sezon

La Casa de Papel son sezon izle tercihiniz üzerine aksiyona devam etmeniz mümkün olacaktır. Soygun halen hız kesmeden devam ediyor. Tokyo, Profesör, Lizbon, Nairobi ve Rio iş başında. Tüm bu karakterlere hayat veren isimler de şöyle:

  • Ursula Corbero
  • Alvaro Morte
  • Alba Flores
  • İtziar Ituno
  • Pedro Alonso
  • Miguel Herran vb.

4. sezon duyuruları ile dikkat çeken dizi, 3 Nisan 2020’de yayına katıldı. Ve 8 bölümden oluşan 4. Sezon ile de büyük ses getirdi. Hala büyük bir ilgiyle takip edilen diziler arasında boy göstermekte. Soygun hala bitmedi ve son derece heyecanlı bir şekilde devam ediyor. Beşinci sezon çekimleri merakla bekleniyor. İzleyiciler sezona dair haberleri merak ediyor.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.