Alparslan Büyük Selçuklu Dizisinden 2 Başrol ve Bir Normal Oyuncu Diziden Ayrılıyor..

Alparslan Büyük Selçuklu Dizisinden 2 Başrol ve Bir Normal Oyuncu Diziden Ayrılıyor..

Alparslan Büyük Selçuklu’nun Arslan Besasiri’si Devrim Saltoğlu, Alexander Granos’u Bora Cengiz ve Sultan Tuğrul’u Barış Bağcı yollarını ayırıyor.

Sürükleyici ve etkileyici hikayesiyle izleyenleri bambaşka bir yere götüren Alparslan Büyük Selçuklu’da 3 ayrılık birden yaşanacak.

Alparslan Büyük Selçuklu’da senaryo gereği Sultan Tuğrul’un düşmanı ve Büveyhiler’in Bağdat’taki valisi olan Devrim Saltoğlu veda ediyor.  Asmalı Konak, Sıla, Üvey Baba, Bir Zamanlar Kıbrıs/ Kıbrıs: Zafere Doğru gibi projelerde yer alan ve şimdilerde üstlendiği Arslan Besasiri rolüyle nam salan Devrim Saltoğlu artık olmayacak.

Haber

Alparslan Büyük Selçuklu’da Bizans yüzbaşısı ve Tekfur Grigor’un oğlu rolüyle kameralar karşısına geçen Bora Cengiz de veda ediyor. Oynadığı Alexender Granos karakteriyle yıldızı parlayan Bora Cengiz, Ramo, Kavak Yelleri, Sana Bir Sır Vereceğim, Bodrum Masalı gibi yapımlarda boy göstermişti.

Haber

Son olarak Büyük Selçuklu Devletinin ilk Sultanı ve Alparslan’ın amcası rolüyle seyircisini ağırlayan Barış Bağcı da yollarını ayırıyor. Sultan Tuğrul karakteriyle adından söz ettiren Barış Bağcı, Diriliş Ertuğrul, Yaprak Dökümü, Masumlar Apartmanı, Gümüş gibi dizilerde oyunculuk performansı göstermişti.

Haber

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.