Alparslan Dizisi Uyanış Büyük Selçuklu'dan Daha Çok İzlenecek! Çünkü O İsim Diziye Katılıyor!

Alparslan Dizisi Uyanış Büyük Selçuklu'dan Daha Çok İzlenecek! Çünkü O İsim Diziye Katılıyor!

Alparslan, Uyanış Büyük Selçuklu'nun ikinci sezonunda isim değişikliğine gitmişti. Dizinin daha az izleneceği düşünülse de Alparslan'a katılan isim herkesi şaşırtacak. Peki TRT 1 Alparslan dizisinde kim oynuyor? Başarılı oyuncuyla el sıkışıldı ve dizinin kaderi artık ona da bağlı. Barış Arduç'tan sonra gözler o isme çevrildi.

Uyanış Büyük Selçuklu'dan sonra Alparslan dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var merak ediliyor. Alparslan'a yeni bir oyuncu katıldığı açıklandı. Etkili ismin diziye katacak çok şeyi bulunuyor. Başrollerinde Barış Arduç ve Fahriye Evcen'in oynadığı dizide tüm hazırlıklar sürmekte. Oyuncuların eğitimi devam ederken bir yandan da kemik oyuncu kadrosu oluşturulmaya çalışılıyor. Dizide oynayacak oyuncuların iyi seçildiğinden emin olmak istiyorlar. TRT 1'de ekrana gelecek diziyle ilgili en son gelişmeleri sizlerle paylaşmaktayız.

Ayşegül Ünsal Diziye Katıldı

Ayşegül Ünsal, Alparslan dizisinde oynayacak. Başarılı oyuncunun daha önce yer aldığı dizi ve filmler düşünülürse oldukça isabetli bir karar verildiği söylenebilir. Başarılı oyuncunun hangi karakterde oynayacağı da kesinleşti. Ancak dizinin yayın tarihiyle ilgili tam bir gelişme yaşanamadı. Henüz dizinin çekimleri devam ediyor fakat ilk bölüm tamamlanır tamamlanmaz diziyle ilgili bilgi verilecektir.

Akınay Karakteri Ondan Sorulacak!

Ayşegül Ünsal'ın dizide Akınay'a hayat vereceği açıklandı. Tarihle harmanlanmış bir dizi olduğundan her bir karakterin geçmişi merak edilmekte. Akınay karakterine ilişkin detaylı bilgiler de dizide yer alacak. Alparslan dizisinin Eylül ayında başlayacağını belirtelim. Çekimlerle ilgili herhangi bir sorun bulunmuyor. Dizinin stok bölüm çekmesi de önümüzdeki haftalarda yaşanabilecek olası çekim sıkıntılarının önüne geçecektir. Yayın akışının durmaması için Alparslan dizisinin de belli başlı önlemleri vardır.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.