Gönül Dağı Dizisi İzleyicilerini Şaşırtmayı Başardı! Gönül Dağı'ndaki Değişim Çok Konuşulacak!

Gönül Dağı Dizisi İzleyicilerini Şaşırtmayı Başardı! Gönül Dağı'ndaki Değişim Çok Konuşulacak!

Gönül Dağı, TRT 1 ekranlarına geri dönmeye hazırlanıyor. Dizi çekimleri başladı ve ilginç gelişmeler yaşandı. Dizinin çekim yeri değişebilir. Üstelik bunu nedeni Dilek'in İstanbul'da çalışıyor olması. Taner ve Dilek ayrılacak deniyordu fakat gerçekler bambaşka. Taner'in Dilek'e tekrar kavuşacağı öğrenildi. Gönül Dağı nerede çekilecek?

Gönül Dağı dizisi, yeni sezonuyla dikkatleri üzerine çekeceğe benziyor. Dizinin çekimleri devam ederken yapılan çeşitli paylaşımlar izleyicileri heyecanlandırdı. Zonguldak'ta çekilmesine alışılan dizinin artık İstanbul'da olabileceği iddia ediliyor. Üstelik Dilek'in geri dönmek yerine Taner'i ikna etmesi konu edilecek. Taner artık İstanbul'da mı yaşayacak? Köy hali oldukça beğenilen Gönül Dağı dizisinde yaşanan gelişmeler izleyicileri şok edecek.

Taner ve Dilek Buluşacak!

Gönül Dağı'nda Taner ve Dilek'in bir arada olması mümkün hale geliyor. İkilinin ayrılacağına yönelik çeşitli iddialar ortaya atılmıştı. Ancak tüm bunların gerçek dışı olduğu anlaşıldı. Çünkü Taner ve Dilek ayrılırsa dizinin bütünlüğü bozulur.

Gönül Dağı Çekimleri İstanbul'da Olacak!

Gönül Dağı dizisi çekimleri için önemli bir detay daha ortaya çıktı. Dizinin bir süre İstanbul'da geçmesi muhtemel. Hatta Zonguldak ve İstanbul arasında gidip gelinebilir. Bu konuda yönetim nasıl bir karar alacak göreceğiz. Öncelik olarak İstanbul'un ele alındığı biliniyor. Çünkü hem yeni bir yer hem de manzara bakımından daha fazla avantajı bulunuyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.