Kurtlar Vadisi İçin Kanalla Anlaşma Sağlanıyor! Necati Şaşmaz'dan Kurtlar Vadisi Kaos Açıklaması

Kurtlar Vadisi İçin Kanalla Anlaşma Sağlanıyor! Necati Şaşmaz'dan Kurtlar Vadisi Kaos Açıklaması

Kurtlar Vadisi Kaos dizisi, Şubat ayından beridir yayınlanamadı. Bir şekilde görüşmeler sağlandı ancak kanallarla kesin bir anlaşma yapılamamıştı. Şimdi ise Polat Yağcı'nın destekleriyle beraber Necati Şaşmaz'ın açıklamaları dikkat çekecek. Kurtlar Vadisi ne zaman başlayacak ve hangi kanalda yayınlanacak?

Kurtlar Vadisi dizisi için çeşitli girişimler sürüyor. Her ne kadar ünlü oyuncudan haber alınamasa da Necati Şaşmaz'ın Polat Yağcı ile anlaştığı ortaya çıktı. Bu anlaşmadan sonra bazı kanallarla görüşmeler sürüyor. Kurtlar Vadisi Kaos dizisinin ne zaman yayınlanacağı ortaya çıkabilir. Oyuncu, Polat Alemdar karakterini yeniden canlandırmak istiyor. Uzun soluklu diziler arasında yer alan Kurtlar Vadisi, ilk bölümlerinden itibaren severek izlenmişti.  Dizide yer alan karakterler oldukça başarılıydı. Bugün bile Çakır karakteri başta olmak üzere pek çok kişi anılıyor. Aktif olarak Kurtlar Vadisi dizisinin eski bölümlerini izleyen bir kitle dahi bulunmakta. Diziyi baştan sonra defalarca izleyen izleyiciler, yeni bir dizi çıkmasını çok istiyor.

Kurtlar Vadisi Hangi Kanalla Anlaştı?

Kurtlar Vadisi için şu anlık Star TV ile anlaşıldığı iddia ediliyor. Ancak kesin bir yanıt verilmediği gibi başarılı oyuncu Necati Şaşmaz'ın açıklama yapmaması da diziyi merak ettiriyor. Önümüzdeki günlerde ünlü oyuncunun bir duyuru yapması ve diziye ilişkin en son gelişmeyi paylaşması bekleniyor.

Kurtlar Vadisi Ne Zaman Yayınlanacak?

Kurtlar Vadisi Kaos dizisinin yayınlanması için öncelik olarak kanalla anlaşması gerekiyor. Ancak dizinin Eylül veya Ekim aylarında yayınlanması herkes için daha iyi olacaktır. Nedenine gelecek olursak pek çok dizi bu aylarda yeni sezonlarına başlıyor. Yoğunluğun arttığı dönemde izleyiciler yeni dizilere aşina olmadan Kurtlar Vadisi'nin başlaması gerekecek.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.