Kuruluş Osman Dizisi Yapımcısından Beklenen Açıklama Geldi!

Kuruluş Osman Dizisi Yapımcısından Beklenen Açıklama Geldi!

Kuruluş Osman dizisi yeni sezonu bir süredir bekleniyordu. Yapımcı Mehmet Bozdağ, yaptığı açıklama ile dizinin başlayacağını duyurdu. Ayrıca Osman Bey'in yaşayacaklarına ilişkin bazı detaylar da verildi. Bizans ve Avrupa'nın diziye dahil olması bekleniyor. Kuruluş Osman yeni sezon tarihi belli oldu mu? Kuruluş Osman'a hangi oyuncular katıldı?

Kuruluş Osman dizi seti, bir süredir tatildeydi. Oyuncuların dizi çekimine ne zaman katılacağı merak ediliyordu. Kuruluş Osman'ın yapımcısı ve senaristi olan Mehmet Bozdağ, diziye ilişkin bilgiler verdi. Yaptığı açıklamada dizinin çekimlerinin başladığını duyurdu. Kuruluş Osman çekimleri başladığına göre yeni sezon ne zaman başlayacak? Pek çok kişi yeni sezonda neler yaşanacağını öğrenmek istiyor. Osman Bey, çok daha farklı bir konumda olacak.

Kuruluş Osman Çekimleri Başladı

Mehmet Bozdağ'ın açıklamasından sonra Kuruluş Osman izleyicileri heyecanlanmaya başladı. Çünkü dizinin yeni sezonunda ilginç sürprizlerin olacağı söyleniyor. Dizinin oyuncu kadrosunda da ufak çaplı bir değişim yaşandı. Yine de asıl karakterler yerinde duruyor. Burak Özçivit'in hayat verdiği Osman Bey'in dizideki durumu da çok önemli.

Osman Bey Bizans'ın Dikkatini Çekecek!

Osman Bey'in yeni sezonda çok daha ileri hamlelerde bulunacağı belirtiliyor. Mehmet Bozdağ'ın açıklamalarına göre Bizans ve Avrupa'nın gözü Osman Bey'de olacak. Hal böyle iken savaşların nasıl şekilleneceği merak edildi. Dizinin yeni bölümünde pek çok detay ortaya çıkacaktır. Yeni oyuncularla beraber Kuruluş Osman oldukça önemli sahnelere imzasını atacak.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.