Necati Şaşmaz'dan Yeni Mehdi Açıklaması Geldi

Necati Şaşmaz'dan Yeni Mehdi Açıklaması Geldi

Necati Şaşmaz'a ait olduğu öne sürülen ses kayıtlarında seçilmiş kişi olduğu iddia edilmekteydi. Fakat ortaya çıkan bazı detaylara göre avukatı bu kayıtları reddetti. Necati Şaşmaz'ın böyle bir konuşma yapmadığı öne sürüldü. Hal böyle olunca oyuncunun hayranlarından da yanıt gecikmedi.

Necati Şaşmaz ve Nagehan Kaşıkçı boşanma davasında mahkemeye sunulan bazı ses kayıtları büyük ses getirmişti. Kayıtlarda, Necati Şaşmaz'ın akrabasıyla görüştüğü ve kendisinin seçilmiş kişi olarak ilan edildiği yer alıyordu. Şaşmaz, kendisinin önemli bir şahsiyet olduğunu vurgulamaktaydı. Mehdi olarak tasvir etmesinin yanı sıra sosyal medyada bu kayıtların paylaşılması büyük tepkilere neden oldu. Necati Şaşmaz'ın avukatından konuyla ilgili açıklama geldi.

Ses Kayıtları Gerçek Değilmiş

Necati Şaşmaz'ın avukatına göre ses kayıtlarının mahkemeye sunulduğu ancak gerçek dışı olduklarını belirtti. Bu ifade neticesinde ünlü ismin bu konuşmaları reddettiği belirtiliyor. Yani Şaşmaz'ın kendini seçilmiş kişi olarak gördüğü yok. Peki konu hakkında Necati Şaşmaz ne düşünüyor? Sosyal medya bu olayla çalkalanırken başka ne gibi gelişmeler yaşanacak bilinmiyor.

Sosyal Medya İfadelere İnanmadı

Sosyal medya kullanıcıları, Necati Şaşmaz'ın kayıtlardaki konuşmaları içtenlikle söylediğini düşünüyor. Dolayısıyla kendini mehdi olarak gören ve seçilmiş kişi olduğunu iddia eden Şaşmaz için eleştirel yorumlarda bulunmaya devam ediyorlar. Bir zamanların Polat Alemdar'ının kendini böyle görmesi bazı hayranlarını üzüntüye sevk etti.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.