Serdar Gökhan Kuruluş Osman Dizisinin Fişinin Hemen Çekilmesini Söyledi! Süleyman Şah'tan Kuruluş Osman Dizisine Sert Sözler..

Serdar Gökhan Kuruluş Osman Dizisinin Fişinin Hemen Çekilmesini Söyledi! Süleyman Şah'tan Kuruluş Osman Dizisine Sert Sözler..

Bir dönem ekranları kasıp kavuran Diriliş Ertuğrul'da oynayan Serdar Gökhan, Kuruluş Osman için demediğini bırakmadı. Dizinin bir an önce final yapmasını temenni ettiğini söyledi. İzleyicilerin diziden sıkıldığını aktardı. Burak Özçivit'in ise başrol karakterini iyi temsil edemediğini ve rolü kaldıramadığını belirtti. İzleyiciler Serdar Gökhan'a tepki gösterdi.

Kuruluş Osman dizisiyle ilgili söylenen sözler şok etkisi yarattı. Bir zamanlar Diriliş Ertuğrul dizisinde oynamış olan Serdar Gökhan, ATV dizisiyle ilgili neler söyledi? Şaşırtıcı ifadelerinin ardından kendisinin yanlış anlaşıldığını söylemesi ise bomba etkisi yarattı. Pek çok kişi, gelen tepkiler üzerine geri adım attığını savundu. Peki Serdar Gökhan, Kuruluş dizisi ve Burak Özçivit hakkında ne gibi ifadelerde bulundu?

Burak Özçivit İçin Yetersiz Dedi!

Burak Özçivit'in oyuncu performansını yetersiz bulduğunu ifade eden Serdar Gökhan, rolü taşıyamadığını belirtti. Kuruluş Osman'ın oldukça zor bir dizi olduğunu söyleyerek kendisinin yükü kaldırma konusundaki sözde başarısızlığını vurguladı. Ancak bu açıklamalar kısa süre içerisinde tepki gördü. İzleyiciler, sosyal medya üzerinden Serdar Gökhan'a çeşitli yorumlarda bulundu.

Kuruluş Osman'ın Final Yapması Gerekiyor!

Serdar Gökhan'a göre Kuruluş Osman dizisi final yapmalı. Artık izleyiciler diziden çok sıkılmış ve ATV ekranlarındaki diziyi izlemek istemiyormuş. Tüm bu iddialar ve asılsız söylemler karşısında Serdar Gökhan'ın yeni açıklaması daha da olay oldu. Çünkü kendisi, söylediklerinin yanlış anlaşıldığını ifade etti. Hal böyle iken ne demek istediğini anlayabilen olmadı.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.