Twitter Toplu Takipçi Silme Nasıl Yapılır? Twitter'dan Yeni Takipçi Güncellemesi!

Twitter Toplu Takipçi Silme Nasıl Yapılır? Twitter'dan Yeni Takipçi Güncellemesi!

Twitter'da takibi bırakmak mümkün ancak takipçileri kaldırmak mümkün mü? Takipçileri kaldırmak için ne yapmanız gerekiyor? Twitter, bu konuya el attı ve yeni bir güncelleme getireceğini açıkladı. Twitter'da takipçilerinizi düzenlemenize imkan veren bu güncelleme büyük kolaylık sağlayacak.

Twitter, yaptığı güncellemelerle ses getirmeye devam ediyor. Yeni gelen güncellemeyle beraber takipçilerinizi düzenlemek çok daha kolay olacak. Peki bu nasıl sağlanacak? Takipçilerinizi kontrol edebileceğiniz ve dilediğinizi çıkarabileceğiniz bir sistem geliyor. Böylelikle sizi görmesini ve takip etmesini istemediğiniz kişilere son verebilirsiniz. Normalde bu sistem daha önceden vardı. Ancak uzun ve yorucu bir şekilde gerçekleşiyordu. Artık sistem tamamen otomatik hale bürünecek.

Twitter Takipçileri Kaldırabilirsiniz

Twitter'da takipçiler kısmına girdiğinizde kullanıcının yanında yer alan üç noktaya basarak takipten çıkarabileceksiniz. Böylelikle artık sizi takip etmeyecek. Ancak bunun için güncellemenin tam anlamıyla yayınlanması gerekiyor. Şimdilik güncellemenin tamamlanmadığı bilgisi geldi. Sınırlı sayıda kişinin kullanıldığı biliniyor.

Twitter Engelleyerek Takipten Çıkarma

Twitter'a yeni güncelleme gelene kadar eski yöntemi uygulamaya devam edebilirsiniz. Uygulamada bir kişiyi engelleyerek ve daha sonra takipten çıkararak onu takipçi listenizden kaldırmış oluyorsunuz. Bu sayede pek çok kişi takipçi listesini temizleyebiliyor. Ancak yüzlerce kişiyi çıkarmak çok zor olacaktır. Yeni güncellemenin bir an önce gelmesi bu yüzden önem arz ediyor. Instagram gibi takipçilerin çıkarılabilecek olması herkesi sevindirdi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.