MHP Adana'dan Bahçeli Açıklaması

MHP Adana'dan Bahçeli Açıklaması

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, MHP'nin her türlü oyunu ve ihaneti bozmaya muktedir olduğunu söyledi.

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, 3 Mayıs Milliyetçiler Günü nedeniyle yaptığı açıklamada, 1944'de ayağa kalkan milli ruhun MHP'nin bayraktarlığında yaşamaya devam ettiğini belirterek, gayri milli ihanet güruhunun MHP'ye ve Liderine saldırmasının tesadüfi olmadığını ancak MHP'nin her türlü oyunu ve ihaneti bozmaya muktedir olduğunu söyledi.

1944'DE AYAĞA KALKAN MİLLİ RUH MHP'NİN BAYRAKTARLIĞINDA YAŞAMAYA DEVAM EDİYOR

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı,  ''Atatürk’ün milliyetçilik anlayışını terk eden ve devlet kadrolarını komünistlere teslim etme yoluna giden dönemin idaresince başlatılan tüm baskı, işkence ve zulümlere rağmen 1944’de ayağa kalkan milli ruh, Milliyetçi Hareket Partisi’nin bayraktarlığında tüm görkemiyle yaşamaya devam etmektedir. 3 Mayıs 1944’ün Türk tarihine altın harflerle yazdığı Alparslan Türkeş, Nihal Atsız ve diğer kahramanların bıraktığı miras sonsuza dek var olacaktır.'' dedi. 

GAYRİ MİLLİ İHANET GÜRUHUNUN MHP'YE VE LİDERİNE SALDIRMASI TESADÜFİ DEĞİLDİR

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, ''Türk Milleti’nin daha güçlü, daha müreffeh yarınlara ulaşmasının en güçlü reçetesi, Türk milliyetçiliğidir. Bu bilindiği içindir ki, Türk milliyetçileri daima hedef yapılmıştır. Dün olduğu gibi bugün de ülkemizdeki ihanet güruhu sürekli olarak milli ve manevi değerlerimize yönelik yoğun bir saldırı halindedir. Hiçbir yabancı ideolojiye karşı çıkmayan, ancak, sadece Türk milliyetçiliğine hasım olan gayri milli bu unsurların, her fırsatta Türk milliyetçilerinin karargâhı MHP'ni ve Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Beyefendi'yi hedef almaları tesadüf değildir." dedi.

MHP HER TÜRLÜ OYUNU VE İHANETİ BOZMAYA MUKTEDİRDİR 

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, "Asla başaramayacaklar. Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Liderliğindeki Milliyetçi Hareket Partisi ve onun seçkin kadroları, milli bekamızı kucaklayan 1944 ruhuyla dimdik ayaktadır. ‘Söz konusu vatansa gerisi teferruattır’ ilkesi ve inancını temsil eden MHP, her türlü oyunu ve ihaneti bozmaya muktedirdir. Türk Milleti’nin ebediyen var olma mücadelesinde ezan dinmeyecek, bayrak inmeyecek, vatan bölünmeyecektir. Bu vesileyle, onurlu mücadeleleriyle bizlere esin kaynağı olan, yolumuzu aydınlatan Cumhuriyetimizin Kurucu Lideri Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, 3 Mayıs ruhunun mümtaz temsilcileri Başbuğ Alparslan Türkeş’i, Nihal Atsız'ı ve bütün milliyetçi kahramanları rahmetle anıyorum. Ruhları şad olsun!" dedi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.