MHP Ankara’da Zafere Yürüyor

MHP Ankara’da Zafere Yürüyor

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara’da Zafere yürüyor.

1 Kasım Seçimlerine yoğun bir şekilde hazırlanan Milliyetçi Hareket Partisi Ankara‘da zafere yürüyor.

32 Milletvekili çıkarmak için sahada yoğun bir mesai harcayan Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili adayları Ankara’yı karış karış dolaşıyor.

MHP’nin Ankara’daki 32 Milletvekili adayından biriside 1. Bölge Milletvekili Adayı Avukat İlkay Uyar Kaba.

Milletvekili Adayı Avukat İlkay Uyar Kaba‘yı kimi zaman ev ziyaretlerinde, kimi zaman esnafın yanında, kimi zaman ise sanayicinin yanında görüyoruz.

Toplumun her an içinde olan Milletvekili Adayı Avukat İlkay Uyar Kaba, vatandaşların sorunlarını not ediyor ve Milliyetçi Hareket Partisi’nin projelerini anlatıyor.

1 Kasım seçimlerine sayılı günler kala projelerini anlatmadıkları Ankaralı bırakmayacaklarını ifade eden kaba, çalışmalarını katlayarak devam edeceğini vurguluyor.

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara 1. Bölge Milletvekili Adayı Avukat İlkay Uyar Kaba kimdir ?
“MHP Ankara 1. Bölge Milletvekili Adayı Avukat İlkay Uyar Kaba, MHP’nin sahanın tozunu attıran 76 kadın vekil adayından birisi.
Lisansını Eskişehir Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesinde, yüksek Lisansı’nı Turgut Özal Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde tamamlayan serbest avukat İlkay Uyar Kaba, İl Yönetim kurulu Üyeliği, Ankara Il Başkan Yardımcılığı görevlerinin yanı sıra parti içinde farklı görevlerde gönüllü olarak çalıştı.

MHP Siyaset ve Liderlik Okulu 8. Dönem Mezunu olan Kaba, Ankara Genç İş Adamları Derneği’nin (ANGİAD) 12. Dönem Yönetim Kurulu üyesidir.
26. Dönem Genel Seçimlerinde Ankara 1. Bölge Adayı Olan Kaba, MHP’nin kadın adayı olarak kadınların, bir anne olarak annelerin ve bir milliyetçi olarak milletin sesi olacağı vaadinde bulunuyor.”

2-007.jpg3-007.jpg4-005.jpg12143288_949112321824602_7847489419298328586_n.jpg

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.