MHP Hatay Milletvekili Kaşıkçı'dan Yanan Ormana Fidan Dikim Kampanyası

MHP Hatay Milletvekili Kaşıkçı'dan Yanan Ormana Fidan Dikim Kampanyası

MHP Hatay Milletvekili Lütfi Kaşıkçı, Hatay'da yanan ormana fidan dikilmesi için Geleceğe Nefes adında bir kampanya başlattı.

MHP Hatay Milletvekili Lütfi Kaşıkçı ve MHP Hatay İl Başkanlığı, Hatay'da yanan ormana fidan dikilmesi için başlattığı Geleceğe Nefes kampanyasını, MHP Milletvekilleri ve MHP Teşkilatlarını twitter'den etiketleyerek duyurdu. Kampanyaya katılan partili bir başka dava arkadaşını etiketleyerek kampanyanın çoğalmasını sağladı. Şimdiye kadan MHP Milletvekillerinin çoğunun kampanyaya katıldığı öğrenildi.

MHP'Lİ KAŞIKÇI'NIN KAMPANYA AÇIKLAMASI

MHP Hatay Milletvekili Lütfi Kaşıkçı, fidan dikilmesi için başlattığı kampanya ile ilgili sosyal medyadan yaptığı açıklamada, ''Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından 11.11.2020 de “Geleceğe Nefes” kampanyası kapsamında Belen ilçemizde yanan ormanlık alanlara fidan dikimi gerçekleştirilecektir. Dikilecek fidanlar bakanlık tarafından karşılanacaktır. İlla ki fidan bağışı yapmak istiyorum diyen vatandaşlarımıza ise Orman Genel Müdürülüğünün aşağıda ki Şartlı Hesap Numarasını paylaşıyorum. Bu hesap numarasına yapacağınız bağışla dikilecek fidanın Hatay ‘da olması gerektiğini ayrıca bildirmeniz gerekmektedir.'' dedi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.