MHP Kongreleri tam hız devam ediyor

MHP Kongreleri tam hız devam ediyor

MHP MYK Üyesi ve Antalya Milletvekili Prof. Dr. Ahmet Selim Yurdakul Antalya'da Muratpaşa İlçe kongresine katıldığı günün akşamında Antalya Ülkü Ocaklarının "Anayasa Bilgilendirme ve Referandum Süreci" toplantısında konuştu.

MHP MYK Üyesi ve Antalya Milletvekili Prof. Dr. Ahmet Selim Yurdakul Antalya'da MHP İlçe Kongrelerindeydi.

Atatürk Kültür Merkezinde gerçekleşen MHP Muratpaşa ilçe kongresi sırasında divan başkanlığı yapan Yurdakul; “Demokrasi geleneği Milliyetçi Hareket Partisinin temel taşlarından biridir. Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli'nin dediği gibi; “Önce ülkem ve milletim, sonra partim ve ben” şiarıyla büyük Türk Milletine hizmet ediyoruz. Antalya'nın kalbi Muratpaşa teşkilatımızın kongresi Antalyamıza hayırlı olsun” dedi.

Aynı günün akşamında Ülkü Ocaklı gençlerle, MHP MYK Üyeleri, MHP İl ve İlçe teşkilatları başkanları, kadın kolları başkanları ve vatandaşlarla birlikte "Anayasa Bilgilendirme ve Referandum Süreci" toplantısında buluşan MHP'li Yurdakul, yeni anayasayı ve referanduma ilişkin süreci değerlendirdikten sonra Ülkücü gençlerin ve vatandaşların sorularını cevaplandırdı. Trafik kazasında hayatını kaybeden Kütahya Ülkü Ocakları Başkanı Abdullah Buğra KOÇLAR'ın hatırasını yad eden konferans programının sonunda toplu fotoğraf çekimi yapıldı.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.