MHP Lideri Devlet Bahçeli Bugün hastalık bitmiştir

MHP Lideri Devlet Bahçeli Bugün hastalık bitmiştir

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, MHP Lideri Bahçeli’nin kendisine rozet takarken söylediği sözlerden onur duyduğunu söyledi.

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, MHP Lideri Bahçeli’nin kendisine rozet takarken söylediği sözlerden onur duyduğunu söyledi.

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli tarafından rozet takıldıktan sonra, MHP’nin kurucu lideri merhum Başbuğ Alparslan Türkeş’in kabrini ziyaret ederek dua etti. Ankara dönüşü ayağının tozuyla MHP Hendek İlçe Teşkilatını ziyaret eden Babaoğlu’nu, kendisini meşalelerle karşılayan partililerle tek tek kucaklaştı.

YUVAM OLAN MHP’YE DÖNÜŞ YENİ BİR BAŞLANGICIN MÜJDECİSİDİR

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, MHP Hendek İlçe Başkanı Burhan Namlı’nın, hoşgeldiniz konuşmasından sonra yaptığı konuşmada, ”Kısa bir ayrılık sonrasında tekrar yuvaya dönmek hepimiz için çok güzel. Bu teşkilatın her kademesinde onurla ve gururla görev yaptım. 10 yıl ilçe başkanlığı görevinde bulundum. Artık en ufak bir kırgınlık, dargınlık olsun istemiyoruz. Bu dönüş yeni bir başlangıcın müjdecisidir. Güzel ve aydınlık yarınlar için hepimize büyük görevler düşüyor. Hendek hepimizden hizmet bekliyor. Çok çalışacağız, yorulmayacağız. Hendek’i adım adım geleceğe taşıyacağız. 2020 yılını kısa vadeli projelerin hayata geçeceği hizmet yılı ve yatırım yılı ilan ettik. Vatandaş memnuniyetini üstün kılan, yaşanabilirlik seviyesinin arttığı bir Hendek’i inşa edeceğiz.” dedi.

BAHÇELİ: BUGÜN HASTALIK BİTMİŞTİR

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, ”MHP Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin, kendi rozetini bana takarken ‘Birkaç ay süren rahatsızlığım sebebiyle partiye gelmeye başlamıştım. Ama bugün hastalık bitmiştir.’ sözlerini şahsıma layık görmesinden dolayı onur duydum, gurur duydum. Yuvama döndüğüm andan bu yana mutlulukların en güzellerini yaşıyorum. Sağ olun var olun. Rabbim Genel Başkanımıza sağlık versin, başımızdan eksik etmesin.” dedi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.