MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin 5 aylık maaşı ne kadar?

MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin 5 aylık maaşı ne kadar?

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, korona virüs ile mücadele için kurulan ‘’Biz Bize Yeteriz Türkiyem’’ Milli Dayanışma Kampanyasına 5 aylık maaşını bağışladığını açıkladı. Peki Devlet Bahçeli’nin 5 aylık maaşı ne kadar?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ‘’Biz Bize Yeteriz Türkiyem’’ adlı sloganla açılan Milli Dayanışma Kampanyasına yedi aylık maaşını açıkladığını duyurmuştu. Ardından MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, kampanyaya destek olmak için 5 aylık maaşını bağışladığını açıkladı. Korona virüs ile mücadele kapsamında Twitter üzerinden önemli açıklamalar yapan Bahçeli, ‘’İçinden geçtiğimiz zor günleri dayanışma duygularını teşvik ederek, yardımlaşma hissiyatını harekete geçirerek aşacağımıza yürekten inanıyorum. Birbirimize el uzatırsak, zorda kalanlara destek verirsek hem insani hem de İslami sorumluluklarımızı yerine getirmiş oluruz’’ ifadelerine yer verdi. Peki Devlet Bahçeli’nin maaşı ne kadar? Devlet Bahçeli’nin 5 aylık maaşı toplam ne kadar yapıyor?

 

DEVLET BAHÇELİ’NİN MAAŞI NE KADAR?

24. Dönem Osmaniye Milletvekili olan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, aylık 25 bin TL maaş alıyor. 5 aylık maaşını Milli Dayanışma kampanyasına bağışlayan Bahçeli’nin 5 aylık toplam maaşı 125 bin TL.

 

Devlet Bahçeli'nin Twitter'dan yaptığı açıklama şöyle;

İçinden geçtiğimiz zor günleri dayanışma duygularını teşvik ederek, yardımlaşma hissiyatını harekete geçirerek aşacağımıza yürekten inanıyorum. Birbirimize el uzatırsak, zorda kalanlara destek verirsek hem insani hem de İslami sorumluluklarımızı yerine getirmiş oluruz.

Bugün akşam Sayın Cumhurbaşkanımızın konuşmasını dikkatle takip ettim. “BİZ BİZE YETERİZ” diyerek başlattığı “MİLLİ DAYANIŞMA KAMPANYASI” hakikaten takdir ve tebrike layıktır. Sayın Cumhurbaşkanımıza gönülden teşekkür ediyorum.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı olarak MİLLİ DAYANIŞMA KAMPANYASI’na beş (5) maaşımla katılıyorum. İnşallah bu günleri atlatacağız, inanç birliği yaparak, ortak akıl ve irade paydasında buluşarak huzurlu ve güvenli yarınlara beraberce ulaşacağız.

Ben sen yok, biz varız. Çetin şartları omuz omuza birlikte göğüsleyeceğiz. Nitekim biz Türkiye’yiz. Biz Türk milletiyiz. Birlikte çok daha güçlüyüz. KOVİD-19’a asla teslim olmayacağız.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.