Adana'da MHP'ye 850 Kişi Katıldı

Adana'da MHP'ye 850 Kişi Katıldı

MHP Kozan İlçe Teşkilatı'nın İlçe dışındaki bir lokantada düzenlediği Yeni Üye Katılım programında muhalefete mensup farklı partilerden istifa eden 850 kişi MHP'ye katıldı.

Türkiye'nin son hızla 2023 seçimlerine hazırlandığı ve muhaliflerin MHP'yi küçük gösterme yarışına girdiği bir dönemde saha çalışmalarına önem veren MHP Teşkilatları, Türkiye genelinde düzenlediği üye katılım törenleriyle muhaliflerin tüm algısını çöpe atmaya devam ediyor. Bu kapsamda hareket eden MHP Kozan İlçe Başkanı Nihat Atlı, saha çalışmalarının neticesinde 850 kişinin MHP'ye katılmasını sağladı. 

MHP Kozan İlçe Teşkilatı'nın İlçe dışındaki bir lokantada düzenlediği Yeni Üye Katılım programında muhalefete mensup farklı partilerden istifa eden 850 kişiyi temsil eden 150 kişiye Üç Hilal rozeti takıldı. Üye Katılım Töreni, MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, MHP MYK Üyesi ve Adana Milletvekili Muharrem Varlı, MHP İl Divan Kurulu Üyeleri, MHP Kozan İlçe Başkanı Nihat Atlı, MHP Feke İlçe Başkanı Fikret Çilingir, Feke Belediye Başkanı Ahmet Sel, Ülkü Ocakları Başkanı, KAÇEP Başkanı ve çok sayıda partililerin katılımlarıyla gerçekleşti.

BAŞKAN YUSUF KANLI'DAN KATILIMLARA YÖNELİK MANİDAR DEĞERLENDİRME

Üye Katılım Töreninde yaptığı konuşmada, emperyalist güçlerin ve Türkiye'deki işbirlikçilerinin el ele vererek Cumhur İttifakı'nın karşısında konumlandığına dikkat çeken MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, ''Ben bu seçime 'Hak ile batılın, hilal ile haçın mücadelesi' diyorum. O nedenle MHP'ye gelmeniz, destek vermeniz çok ama çok önemli. Ülkemizi, milletimizi parçalamak isteyenlere karşı birlikte mücadele edeceğiz. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Allah razı olsun. Bu programı düzenleyen Kozan İlçe Başkanımız Nihat Atlı beye ve ilçe yönetimimize de ayrıca teşekkür ediyorum." dedi.

MUHARREM VARLI'DAN 2023 SEÇİMLERİNİN ÖNEMİNE VURGU

Üye Katılım Töreninde yaptığı konuşmada, Türkiye’nin bölgesinde lider konumuna yükselmesine ve Dünyada söz sahibi ülkelerden biri haline gelmesine vurgu yapan MHP MYK Üyesi ve Adana Milletvekili Muharrem Varlı, ''Özellikle savunma sanayinde görüyorsunuz İHA’lar, SİHA’lar bütün dünyada kabul görüyor. Testleri devam eden insansız savaş uçaklarımız ile de bir üst konuma çıkacağız. Terör bitme noktasına geldi. Diğer tarafa bakıyorsunuz, terör örgütünün siyasi yapısı HDP ile ortak hareket eden bir yapı var. Hepsi, nasıl milletvekilliği kazanırım, nasıl bakanlık kaparım derdinde. Türkiye için bir dertleri yok. Onun için tüm gayretimiz MHP’yi daha çok milletvekili ile Meclis’e göndermek, Sayın Cumhurbaşkanımızı da yeniden seçmek yönünde olmalı.'' dedi.

DEVLET BAHÇELİ’Yİ ÇOK İYİ TAKİP EDELİM

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin çok iyi takip edilmesini isteyen MHP MYK Üyesi ve Adana Milletvekili Muharrem Varlı, ''MHP; ülkemizin, milletimizin lehine hep güzel işler yapmış, hep bu yönde gayret etmiş bir lider ve arkadaşları tarafından yönetiliyor. Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli bugüne kadar milletimizi hiç yanıltmadı, ne dediyse hep doğru çıktı. Bugün O’nun devlet adamlığını, milliyetçiliğini kime sorsanız onaylar, hatta düşmanlarımız bile bu gerçeği kabul eder. Dürüst, ilkeli, cesur, bilge ve tecrübeli bir devlet adamı. O nedenle Sayın Genel Başkanımızı çok iyi takip etmemiz lazım. O’nu takip edersek bizler de hata yapmayız.'' dedi.

BAŞKAN NİHAT ATLI'DAN SÖZDE ÜLKÜCÜLERE TEPKİ

Ülkücü kalmayı beceremediklerinden dolayı farklı partilerde siyaset yaptıkları halde hala kendilerini Ülkücü olarak tanıtma ihtiyacı duyanlara tepki gösteren MHP Kozan İlçe Başkanı Nihat Atlı, törende yaptığı konuşmada, ''Sosyal medyada, basında ‘Ben eski ülkücüyüm’ falan diyenler var. Allah’tan korkun, tercihiniz farklı olabilir ama ülkücü sıfatını istismar etmenizden bıktık artık. Yani sen kiliseye gideceksin ayin yapacaksın, ondan sonra hâlâ ben Müslüman’ım diyeceksin. Ülkücü Milliyetçi Hareket’te olur, Ülkü Ocakları’nda olur.'' dedi.

Kurtuluş Savaşı’nda Anadolu'yu işgal etmek isteyenlerin temsilcilerinin günümüzde Cumhur İttifakı’nın karşısında konumlandıklarına ve 2023 seçimlerinin adeta bir milli mücadele haline geldiğine dikkat çeken MHP Kozan İlçe Başkanı Nihat Atlı, MHP ve Cumhur İttifakı'na verilecek her desteğin önemini hatırlatarak, bu kapsamda MHP'ye katılan yeni üyelere teşekkür etti.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.