AFYONKARAHİSAR’DA İSMAİL ELİBOL SESLERİ

AFYONKARAHİSAR’DA İSMAİL ELİBOL SESLERİ

Teşkilatlarda ön planda olduğu bilinen, bir önceki dönem Milliyetçi Hareket Partisi eski Sandıklı Belediye Başkanı ve bölgenin sevilen işadamı İsmail Elibol

Teşkilatlarda ön planda olduğu bilinen, bir önceki dönem Milliyetçi Hareket Partisi eski Sandıklı Belediye Başkanı ve bölgenin sevilen işadamı İsmail Elibol’un, şimdi de MHP Afyonkarahisar 1.sıra Milletvekili Adayı olacağı gündemde.

Geniş vizyonu ve çözücü fikirleri ile tanınan işadamı Elibol bölgede çok iyi tanınıyor. Yapılan anket ve temayül yoklamaları Elibol’un 1. sıra Milletvekili adayı olacağını adım adım güçlendiriyor. Milliyetçi Hareket Partisi genel merkezi’nin 2015 milletvekili adaylarının belirlenmesinde çok farklı bir strateji izleyeceği söyleniyor. MHP’nin tüm kadrolarıyla iktidar olmaya hazır olduğu ve genel merkezinde bölgede kiminle daha fazla oy alabileceği uygulamalarında işadamı İsmail Elibol’un ismi ön plana çıkıyor. MHP Afyonkarahisar Teşkilatı İl kongresine kilitlenmiş durumda. İl Başkan adayları ve İlçe teşkilatları delegeler düzeyinde çalışmalarını yürütüyor. Kongrelerde ve bölgede dilden dile konuşulan konu İsmail Elibol’un Afyonkarahisar 1. sıra milletvekili adayı olacağı. Bölgede sevilen işadamı Elibol’un 1. Sıra milletvekili olması durumunda MHP’nin Afyonkarahisar’dan 3 milletvekili çıkaracağı izlenimleri de herkes tarafından konuşuluyor.  

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.